איך לבחור חברה טובה להשכרת ציוד לאירועים?​

לק מאד משמעותי באירוע שלנו תלוי בחברה שבחרנו שתספק לנו את הציוד, לא פעם הגיעו אלינו לקוחות בדקה התשעים שהחברה שהם בחרו בה הבריזה להם או לא עמדה בהתחייבויות שלה, אכן מקרה לא נעים ובמיוחד שהוא קורה דקה לפני האירוע.

האמת שהכללים שנכתוב פה יכולים להיות די רלוונטים לא רק לחברה להשכרת ציוד לאירועים אלא גם כמעט לכל חברה שנרצה שתספק לנו שרות או מוצר מסויים.

אז איך בעצם אנחנו יכולים לדעת לבחור בחברה הנכונה שתספק לנו ציוד לאירוע?

 • לקרוא חוות דעת אודות החברה
  קריאת חוות דעת של לקוחות קודמים חשובה מאד בבחירת החברה ובמיוחד בתחום הזה שכל האירוע שלנו כמעט תלוי באותה חברה, נקודה חשובה שיש לשים לב בחוות הדעת היא לנסות לזהות עד כמה הלקוח ואותה חברה היו קרובים, לדוגמא אם נראה שבחוות הדעת יש פניה אישית או שבח לעובד מסוים מהחברה נוכל לזהות שהלקוח היה בקשר הדוק עם מישהו אחד שטיפל בו, דבר שחשוב מאד כשמארגנים אירוע, לדוגמא אצלנו תוכלו לראות מגוון חוות דעת שבחלקן יש פניית תודה אישית לעובד מסויים אצלנו שדאג להם לאירוע. עוד דבר שרצוי לבדוק בחוות דעת זה עד כמה היא ארוכה, כשאר לקוח מסויים מקבל שרות וכותב חוות דעת לרוב אם הוא היה מרוצה הוא יכתוב חוות דעת די ארוכה על כל מה שעבר עם החברה ולא יסתפק רק במשפט כמו "עשו לי את האירוע בסדר". חשוב מאד לא להסתפק בדעה אחת ולקרוא מספר חוות דעת. כיום ניתן למצוא מגוון חוות דעת בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות, באתרים כמו זאפ – דפי זהב ובאנדקסים שונים באינטרנט.
 • לבדוק איזה מותגים ומוצרים אותה חברה מספקת לנו..
  מעבר לשרות שזה בין הדברים הראשונים שצריכים להיות יש לשים לב גם למותגים שאותה חברה משכירה, ניתן דוגמה: ישנם חברות שבוחרות בהשכרת רמקולים מסוג gimni (חברה לא מומלצת במיוחד ולא הכי איכותית בשוק) ומנגד יש חברה שמשתמשת ברמקולים מסוג פרוטק או ברינגר, RCF (חברות יותר מומלצות) כמובן שסיכויים מאד גבוהים שמי שיבחר בחברה שמספקת רמקולים פחות איכותיים הסאונד באירוע שלו לא ישמע ממש טוב כמו מותגים טובים יותר, זה במצב הטוב, במצב רע יכול להיות שבאמצע האירוע ילכו לו הרמקולים.. לכן חשוב תמיד לבדוק מה זה אותו הציוד שמשכירים לנו, עלינו לוודא שזה לא יהיה סתם מותג זול על מנת שהאירוע שלנו יצליח יותר.
 •  לבדוק האם יש להם שרות זמין 24/7 במקרה של בעיה או תקלה
  לצערנו לא כל החברות מספקות שרות טכני 24/7, זה חשוב מאד כי לעיתים לא משנה כמה הציוד יהיה איכותי והחברה תיהיה טובה קורות תקלות, זה טבע העולם, לא הכל מושלם. לכן חשוב מאד שכשאר אנו בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים לבדוק איתם אם יש להם שרות כזה במקרה של תקלה או בעיה והאם יש עם מי לדבר אם קורה משהו כזה. זו לא חייבת גם להיות תקלה, רבים הפעמיים שקיבלנו טלפון מלקוחות בשעות מאוחרות כי התאורה להשכרה או השכרת מקרן לדוגמה לא עובד ופועל כראוי ולאחר בדיקה טלפונית מהירה ראינו שהלקוח לא חיבר נכון את המקרן או את התאורה, דבר שבהחלט יכול לקרות ולכן זה לא עבד לו, לכן חשוב מאד שרות שכזה גם במקרה שבו שכחנו איך לחבר או התנתק כבל מסויים ואנחנו לא יודעים לאן לחבר, תמיד יש את מי לשאול ועם מי לבדוק את העניין, שימו לב שזה עניין חשוב מאד! זה יכול להציל לכם את כל האירוע..
 • לבדוק שהכל תקין מראש
  חשוב מאד לוודא שכשאר אנו מגיעים לאסוף את הציוד או שלחלופין סיפקו לנו את הציוד עד למקום האירוע, לבדוק ולוודא שהכל תקין ועובד בנוכחות איש צוות מטעם החברה, בדיקה קצרה כזאת יכולה לחסוך לכם המון אי נעימויות ובעיות במהלך האירוע. קורה לנו מאות פעמיים שלקוחות באים אלינו עם לחץ מטורף ומתים רק לאסוף וללכת מהר ואנחנו מתעקשים להראות להם שהכל עובד ולהסביר איך מפעילים את הכל כי לעיתים זה ציוד שכל האירוע שלנו תלוי בו. לכן אנחנו ממליצים לכם שלא משנה כמה אתם ממהרים וחייבים ללכת, קחו לכם כמה רגעים על מנת להיות סגורים על הציוד ולוודא שזה מה שהכי מאתים לכם ומעבר לכך שזה פועל ועובד כראוי, ובעיקר בהשכרת הגברה שזה כולל לפעמיים הרבה אביזרים וחלקים.
 • להשוות מחירים – יכול לחסוך לנו הרבה נזק בכיס!
  מאד חשוב תמיד להשוות מחירים, בתחום של השכרת ציוד לאירועים יש טווח מחירים די גדול וניתן לפעמיים למצוא בדיוק את אותו מוצר אצל חברה אחרת במחיר זול בהרבה! לכן חשוב מאד תמיד לעשות סקר מחירים ולבדוק איפה כדאי לחסוך. אבל שימו לב! הרבה פעמיים יש מוצר מסויים שנראה לנו בדיוק אותו דבר מבחינת הנתונים אבל זה לא אותה איכות, לדוגמה יכול להיות מקרה שנראה רמקול בעוצמה של 500 וואט בשני מקומות אבל בחברה מסויימת המותג של הרמקול יהיה לא משהו בכלל ולכן המחיר זול משמעותית, רמקול לא איכותי פירושו שיכול להיות לנו הרבה פדיחות כתוצאה מזה באירוע! לכן חשוב לשים לב ולוודא שזה בדיוק אותו מוצר!
 • הספקת הציוד בצורה יעילה ונוחה
  איך הציוד מגיע אלינו? כבלים מפוזרים ומבולגנים או הכל מסודר בקייסים ומחובר בצורה מסודרת? אם אתם רוצים ציוד מסודר בלי להסתבך יותר מידי חשוב מאד שכשאר אתם שוכרים לדוגמה מוצרים שכוללים הרבה אביזרים וכבלים כמו הגברה, שהם יהיו מסודרים כמו שצריך ושלא תקבלו הכל מנותק ומבולגן. אצלנו למשל כל ציוד שתישכרו יגיע אליכם בדרך היעילה והנוחה ביותר כי הנוחות שלכם חשובה לנו! אם תבחרו בהשכרת ערכת קריוקי זה יגיע אליכם מורכב ב-100% כך שלא תצטרכו לחבר יותר מידי ולהעביר את הציוד ממקום למקום באי-נוחות.
 • מדובר במקצוענים או בחאפרים?
  כבר מהשיחה הראשונה עם בית העסק נוכל לזהות אם מדובר באנשים מקצועים או לא. חשוב מאד להתייעץ ולקבל הכוונה לאיזה ציוד אתם צריכים לאירוע, גם אם אתם כבר יודעים, זה יעזור לכם לזהות אם מדובר באנשים רציניים או שמדובר באנשים שמגמגמים לכם בטלפון ולא בדיוק יודעים מה להתאים לכם.

זהו חברים, אנחנו מקווים שעזרנו כמה שאפשר בבחירת החברה המתאימה לכם ביותר לאירוע, אם יש לכם שאלות, בקשות, ייעוץ או כל דבר אחר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח תמיד לעזור 🙂

עוד בגל הקריוקי:

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.