בחירת אוהל לאירוע בצורה נכונה

תופעת ההשכרת אוהלים לאירועים הולכת ונהיית גדולה משנה לשנה.

יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות את האירוע שלהם בתוך אוהל על מנת שהאירוע שלהם יהיה יפה ומוצלח יותר.

השכרת אוהלים לאירועים לא עוזר לנו רק כדי למנוע עלינו ירידת גשם ולהגנה מפני רוחות אלא גם מפני קרני שמש ועוד מגוון מצבים שמזג האוויר מביא עלינו.

מלבד מזג האוויר לבחירת אוהל לאירוע שלכם יש עוד מגוון יתרונות שיכולים לעזור לכם לקיים את האירוע שלכם בצורה טובה יותר. ראשית נציין שאוהל לאירוע זה נראה טוב יותר. כיום מייצרים אוהלים במגוון סגנונות על מנת שהוא יתאים בצורה מושלמת גם מבחינת העיצוב לאירוע שלכם.

ישנם מגוון גדול של אוהלים להשכרה שמגיעים עם חלונות שקופים, חלקם עם חלונות נפתחים, חלקם בצבעים או בסגנונות שונים וכן האלה..  כל אלה ועוד גורמים לאירוע שלנו להיראות טוב יותר לפחות מבחינת המקום שבו אנחנו עושים את האירוע.

בחירת אוהלים להשכרה במורה נכונה

כאשר אנחנו באים לבחור אוהל לאירוע שלנו יש מספר פרמטרים שעלינו להביא בחשבון. בחירת אוהל לאירוע זה לא דבר פשוט וזה דבר שצריך לבוא עם חשיבה מרובה לפני כן. אופן התאמת האוהל באירוע מתבצע קודם כל מבחינת המידות העומדות לרשותנו. יכולים להיות לנו באירוע לדוגמה 50 אנשים אבל המקום מאפשר בנייה של אוהל שיכול להכיל רק 30 אנשים לצורך הדוגמה, לכן עלינו לבדוק טוב טוב לפני הזמנת האוהל את המידות של המקום שבו אנחנו רוצים להקים את האוהל ולראות האם המקום עצמו מתאים לנו לצורך בניית אוהל. גם לגובה יש חשיבות ולא רק למידות האורך והרוחב יש לשים לב שישנם מכשולים רבים שיכולים להרוס לנו באופן מסוים את בניית האוהל שכל כך רצינו ולכן יש לשים לב גם מבחינת הגובה שאין שום דבר שעלול להפריע לאוהל לעלות לגובה. שימו לב שבדרך כלל רוב האוהלים מגיעים עד לגובה של 3 מטר לערך.

עוד עניין שיש לשים לב אליו כאשר אנחנו רוצים להזמין אוהל לאירוע זה הרצפה של המקום שבו אנחנו בעצם רוצים להקים את האוהל צריך לבדוק אם הרצפה בעצם ישרה ויציבה שיכולה להכיל עליה את האוהל. אם יש לכם רצפה שיש בה הפרשי גובה מסוימים זאת אומרת שלא כולה ישרה, אז יכול מאוד להיות שיש כאן בעיה גדולה שלא ניתן יהיה לבנות על הרצפה הזאת בכלל אוהל.

גם למקום שממנו אנחנו שוכרים את האוהל ישנה חשיבות רבה שימו לב שיש לרכוש את האוהל שלכם רק ממקום שמתמחה בעניין הזה! אוהלים זה לא צחוק תצטרכו לבחור בחברה איכותית שתוכל לספק לכם אוהל יציב ובטיחותי מה גם שחשוב לבחור בחברה עם שירות טוב שבמקרה של איזה שהיא בעיה או תקלה מסוימת יהיה לכם למי לפנות גם אם זה אומר במהלך האירוע בשעות לילה מאוחרות, כיום כל חברה רצינית שמכבדת את עצמה מפעילה שירות טכני 24/7 ללקוחותיה שנמצאים בשטח עם הציוד.

מה שעוד צריך לשים לב לגבי החברה שממנה אנחנו שוכרים את הציוד זה שיש לה חוץ מאוהלים עוד הרבה ציוד נלווה, זאת אומרת שאם תרצו לדוגמה גם כיסאות ושולחנות להשכרה או גם תאורה או כל דבר אחר יהיה לכם למי לפנות ולא תצטרכו עכשיו להתפזר בין מספר חברות שונות על מנת להשיג את כל הציוד הדרוש לאירוע שלכם. אין מה לעשות בסופו של דבר זה עובדה אם יש לכם מישהו אחד שממנו תוכלו לקחת את הכל מבלי להתפזר בין ספקים שונים זה יתן לכם את הנוחות הכי פשוטה בלי כאבי ראש כלל, יותר מזה נגיד שישנם כיום חברות שגם אם להם עצמם אין את הציוד שאתם צריכים הם ידעו להפוך את העולם על מנת להשיג לכם את הציוד זאת אומרת שיש להם הרבה קולגות עוד בתחום שהם עובדים איתם ויוכלו להשיג מהם את הציוד באופן עצמאי ולהעביר אותו ישירות אליכם.

בקיצור, בחירת אוהל צריכה בסופו של דבר להיעשות עם חברה מקצועית, חברה שתדע לתת לכם מענה מקצועי בטיחותי ויעיל על מנת לספק לכם את כל הציוד ולא רק את האוהלים לאירוע תוך כדי שירות טוב מקצועי וישר. שיהיה בהצלחה!

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.