התאמת ציוד הגברה לכמות המשתתפים

אנשים רבים שרוצים למצוא הגברה מתאימה לאירוע שלהם נוטים לחשוב שכל רמקול או כל בידורית תוכל להתאים להם בצורה טובה לאירוע, לפעמיים כחברה להשכרת ציוד לאירועים אנחנו נתקלים לא בפעם בבקשה של לקוחות לרמקול לאירוע, אנחנו שמים לב שרבים מהאנשים ישר מבקשים רמקול ספציפי שהם ראו באתר והוא הכי זול ומן הסתם, גם הכי חלש. כשאנחנו שואלים כמה אנשים צפויים להשתתף באירוע אומרים לנו שבערך 100 אנשים. אז חברים הגענו להחלטה שאנחנו הולכים לעשות כל סיכוים מדויק שהולך להסביר לכם בדיוק איך תבחרו לכל אירוע שאתם מארגנים ציוד הגברה איכותי שיתאים בצורה הטובה ביותר לכמות האנשים שישתתפו באירוע שלכם.

ראשית חשוב להבין שלא רק כמות המשתתפים באירוע משפיעה על בחירת ההגברה, במאמר נסכם לכמה אנשים ההגברה יכולה להספיק במקום סגור, שימו לב שבמקומות פתוחים נצטרך ציוד הגברה חזק יותר מהסיבה שזה לא כמו מקום סגור ששם גודל המקום מוגבל והמוזיקה שיוצאת מהרמקולים חוזרת אלינו ואין לה כביכול "לאן לברוח".

ציוד הגברה להשכרה

באופן כללי יש שני שיטות עיקריות לבדיקת עוצמה של רמקול מסויים, האחד זה בוואט והשני זה ב-RMS.
מדידת עוצמה של רמקול באמעצות וואט היא הנפוצה יותר אבל לעומת זאת מדידת עוצמה של רמקול באמצעות RMS היא מקצועית ומדוייקת יותר אך בכל זאת בחרנו להשתמש במאמר זה במדידת העוצמה באמצעות יחידות מידה בוואט בהסיבה שככה תוכלו לאתר מהר יותר את הרמקול המתאים לכם, אם תשימו לב רוב החברות שמציעות שירות של השכרת ציוד הגברה כותבות את נתוני העוצמה בוואט (Watt).

הנה לפניכם מעין טבלה שתסכם לכם באופן הברור ביותר לכמה אנשים בערך יספיק הרמקול שתבחרו או לחלופין מערכת ההגברה שתביאו לאירוע שלכם, שימו לב שנתוני הטבלה נכונים למקום סגור עם תקרה סטנדרטית וכשהרמקולים ממוקמים על סטנדים (סטנד ממקסם את עוצמת השמע כאשר הרמקולים בגובה האוזניים של האנשים).

אז לכמה אנשים יספיק ציוד ההגברה שלכם?

רמקול או מערכת הגברה של 100W יתאים לעד כ-10 אנשים
רמקול או מערכת הגברה של 250W יתאים לעד כ-25 אנשים
רמקול או מערכת הגברה של 300W יתאים לעד כ-30 אנשים

רמקול או מערכת הגברה של 400W יתאים לעד כ-45 אנשים
רמקול או מערכת הגברה של 500W יתאים לעד כ-70 אנשים
רמקול או מערכת הגברה של 600W יתאים לעד כ-85 אנשים
רמקול או מערכת הגברה של 800W יתאים לעד כ-100 אנשים

רמקול או מערכת הגברה של 1000W יתאים לעד כ-130 אנשים

זו הטבלה שאתם צריכים ללכת לפיה פחות או יותר, יש לקחת בחשבון שהנתונים עלולים להשתנות מעט לפה או לפה בהתאם למותג המערכת או לנתונים השונים של הרמקול הספציפי שלכם.

השכרת רמקולים

כפי שאמרנו גם קודם יש המון גורמים שעלולים להשפיע על עוצמת המוזיקה, קחו בחשבון שאם אתם עושים את האירוע שלכם בשטח פתוח, כמות האנשים שהצגנו בטבלה לעיל עלול להיחתך בחצי, זה מאד תלוי גם מה השימוש שלכם במערכת ההגברה. האם השימוש הוא עבור הרצאה? מסיבה? הצגת סרט? אז ברור שלמסיבה לדוגמה נצטרך מערכת הגברה קצת יותר חזקה ועדיף גם שהיא תכלול שני רמקולים אבל לעומת זאת בשביל הרצאה או כנס ששם יש נואם מסויים שכולם צריכים לשמוע יכול להספיק ציוד ומערכת הגברה בעוצמה נמוכה יותר.

מאד חשוב לקחת בחשבון שכשאר אתם הולכים על השרות של השכרת רמקולים תוודאו איזה סוג מותג אתם מקבלים, ישנם המון מותגים של יצרניות רמקולים, חלקם מומלצים וחלקם לא, עשו בדיקה איזה סוג מותג אתם מקבלים ותעשו על המותג הזה גוגל ובשניה תוכלו לקבל אינדקציה איך הרמקול שאותו אתם רוצים לקנות או לשכור.

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.