תפריט ניווט: דף הבית > ציוד להשכרה > השכרת חבילות הגברה

 

לקוחות יקרים! בנינו במיוחד בשבילכם חבילות השכרת ציוד הגברה כמעט לכל אירוע במחירים מטורפים!! החבילות השכרת הגברה שבנינו חוסכות לכם מאות שקלים ומציבים אותנו כחברה הזולה ביותר של השכרת ציוד הגברה וציוד לאירועים ובמקביל להינות מאיכות ציוד ושירות מעל לכולם, תבדקו אותנו!

למעבר לדף רמקולים מוגברים להשכרה החל מ-89 ש"ח לחצו כאן

לחצו על תמונת החבילה כדי לראות בדיוק מה היא כוללת.

 

אודות גל הקריוקי

השכרת ציוד הגברה | ציוד הגברה להשכרה

מחיר: 330 ₪ ​

השכרת גנרטור רמקול ופרוז'קטור

470​

 

מחיר:  250 ₪

470

 

השכרת רמקול מיקסר ומיקרופונים​

360​

 מחיר: 599 ₪ 

השכרת חבילת הגברה למסיבת טבע - 100 איש

920​

מחיר: 380 ​₪

השכרת חבילה

מספר 37

490

מחיר: 199 ₪ ​

 

השכרת חבילה למסיבה ביתית - 70 איש

310​

מחיר: 330 ₪ ​

השכרת חבילה משתלמת להרצאה

510

מחיר: 999 ₪ ​

השכרת חבילה למסיבת טבע מטורפת

1410

מחיר: 170 ₪ ​

השכרת רמקול מוגבר 500 וואט עם מיקרופון

 

270

מחיר: 520 ₪ ​

 

השכרת רמקולים גנרטור ואורות צבעוניים

780

מחיר: 399 ₪ ​

השכרת חבילת הגברה

מספר 47

530​

מחיר: 120 ₪ ​

 

השכרת רמקול 300 וואט עם מיקרופון

190​

השכרת חבילות הגברה, חבילות הגברה להשכרה

לקוחות יקרים, בנינו במיוחד בשבילכם חבילות הגברה כמעט לכל אירוע, החבילות מאפשרות לכם לחסוך מאות שקלים!

אנו ממליצים מאד להיכנס לחבילה ולראות בדיוק מה היא כוללת ע"י לחיצה על תמונת החבילה.

לא מצאתם חבילה שמתאימה לכם? לא קרה כלום

חברו לעצמכם חבילה עם כל המוצרים שלנו שתרצו לשכור, התקשרו אלינו ונעשה לכם מחיר מיוחד על החבילה שאתם בעצמכם בחרתם!

אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר!

שימו לב יש גם אופציה לשכור את הציוד ביחד עם איש צוות מקצועי מטעמנו (טכנאי סאונד) שיתפעל לכם את הציוד במהלך כל האירוע.

אז איך בעצם אנחנו מבצעים השכרת ציוד הגברה לאירועים?

כיום, כמעט כל אירוע מחייב הגברה, השכרת הגברה היא מילה כוללת לרמקולים מוגברים, מיקרופונים, מיקסרים, סטנדים, כל הכבלים הנלווים ועוד.

שאנו ניגשים לבחור ציוד הגברה להשכרה יש צורך לשים לב לכמה פרטים:

1. מה האופי של האירוע ? האם מדובר בהשכרת ציוד הגברה למסיבה? השכרת ציוד הגברה לטקסים? או שאולי השכרת הגברה למוזיקת רקע באירוע?

2. כמה אנשים ישתתפו באירוע? האם מדובר בכמות קטנה של אנשים או שאולי באירוע גדול ורב משתתפים?

3. באיזה מקום נערך האירוע ? מקום פתוח או מקום סגור וכן אם מקום סגור מה הגודל של אותו מקום?

אלה שלושת השאלות העיקריות שעלינו לשאול, כמובן שיש עוד פרמטרים שקובעים אבל אלו העיקר.

כך יוצא שאם מדובר בהשכרת מערכת הגברה לטקס הכולל כ-60 משתתפים במקום סגור אנו נצטרך את חבילת ההגברה רמקול מיקסר ומיקרופונים, הכוללת: רמקול מוגבר שמתאים לעד 70 איש, מיקסר לשליטה על הסאונד ומיקרופונים אלחוטיים לנואם לנוחות מרבית.

בחבילות שבנינו לכם השתדלנו לרכז לכם נתונים כמו לכמה אנשים המערכת הגברה להשכרה מתאימה ואם זה מיועד למקום פתוח או סגור.

 

מה קורה אם אני לא יודע לתפעל ציוד הגברה להשכרה או אני רוצה ראש שקט במהלך האירוע בלי להתעסק בהגברה?

במקרים כאלה ניתן לקחת איש צוות האחראי על כל נושא ההגברה, החל מהובלת הציוד עד למקום האירוע ועד למעורבות בכל פרטי האירוע הקשורים להגברה. איש צוות כזה נקרא גם טכנאי סאונד, הטכנאי סאונד מייקר טיפה את עלות ההגברה אבל זה בהחלט נותן ראש שקט ורגוע בכל הקשור להגברה.  אצלנו חברים ניתן להזמין את ציוד ההגברה יחד עם טכנאי סאונד שילווה אתכם לאורך כל האירוע. כמה מילים על טכנאיי הסאונד שלנו: אנשי הצוות שאנו מחזיקים עוברים כל כמה חודשים הכשרה מקיפה על כל הציוד. כל טכנאי סאונד שלנו יודע ומכיר את הציוד שלנו ברמה הכי טובה שיכולה להיות, לעולם אנחנו לא חברת השכרת ציוד הגברה שתשלח עובד לאירוע שלא בקיא בכל פרטי ההגברה!! לרוב לכל האירוע יוצא אותו עובד כך שהוא מכיר והיה במלא אירועים והוא כבר מיומן.

השכרת הגברה, ציוד הגברה להשכרה

אם האירוע שלי בשטח פתוח וללא גישה לחשמל מה ניתן לעשות?

לעיתים להשכרת ציוד הגברה לאירועים תתלווה גם השכרת גנרטורים, הגנרטור מחבר אותנו לחשמל במקום בו אין גישה למקור חשמל, כמו פארקים, מקומות בטבע ועוד.. בהתאם לעוצמת ההגברה והציוד הנלווה החשמלי שאנו צריכים לחבר לגנרטור נדע בידוק איזה גנרטור מתאים לנו וכמחה וואט נצטרך,על הנושא הזה כתבנו בהרחבה בעמוד גנרטורים להשכרה, מוזמנים לצפות ולקרוא.

 

השכרת גנרטור, השכרת ציוד הגברה, ציוד הגברה להשכרה

המילה השכרת ציוד הגברה כוללת את כל מה שקשור לצורך פתרונות השמע באירוע, השכרת הגברה זה בין השאר גם השכרת רמקולים, השכרת מיקרופונים, השכרת מיקסרים ובנוסף מגוון ציוד שקשור לציוד הגברה כגון כבלים, סטנדים, פלטות אמנים ועוד..
כדי להבין ממה מורכבת ההגברה באירוע שלכם נעשה קצת סדר בבלאגן ונסביר לכם מה בעצם כל מושג אומר:

השכרת רמקולים - בלי הרמקול להשכרה אין לנו בעצם מקור פליטה לשמע באירוע, תפקידו של הרמקול הוא להוציא אל הפועל כל צליל שנפעיל באמצעות המחשב, הפלאפון או כל מקור מדיה אחר. בעזרת הרמקול ניתן לשמוע את מגוון הצלילים שנשמיע אל החלל. בהמון סוגים של אירועים ניתן לבחור רק ברמקול עצמו ולחבר אותו ישירות למקור המדיה שלנו, בשביל האופציה הזאת יש לשים לב שהרמקול חייב להיות מוגבר ושיכיל מיקסר פנימי. אצלנו כל הרמקולים הם מוגברים וניתן לשכור אותם באופן עצמאי ללא מיקסר נלווה.

השכרת מיקרופונים - רבים מתבלבלים בין המילה מיקרופון לרמקול, הבדל גדול מאד יש בניהם, זה בעצם שני דברים שונים לחלוטין. תפקידו של המיקרופון הוא להעביר כל צליל שהוא שומע אל מערכת ההגברה ולתרגם אותה בסופו של דבר לצליל הסופי שאנו שומעים. המיקרופון הוא מעין מקליט שמעביר בשידור חי את מה שאנחנו מדברים לתוכו אל תוך הרמקול. ישנם מיקרופונים רבים ושונים בשוק, מיקרופונים המיועדים לשירה, להרצאה ולדיבור. בין היתר גם קיימות צורות שונות לכל מיקרופון, יכול להיות מיקרופון יד דינאמי שזהו המיקרופון הרגיל שכולנו מכירים, כמו של זמר. עוד סוג של מיקרופון שיכול להיות זה מיקרופון מדונה, שהוא משמש יותר לשחקנים או לאנשים שרוצים לדבר ולהיות בידיים חופשיות. ישנם עוד סוגים שונים ומגוונים של מיקרופונים להשכרה כגון מיקרופון אלחוטי, מיקרופון דינאמני, מיקרופון קונדנסר ועוד..

השכרת מיקסרים/פלטת אמנים - אנשים רבים לא לגמרי מבינים למה אנחנו צריכים את המיקסר כחלק מהשכרת ציוד הגברה, האמת שכשאר אנחנו בוחרים שמערכת ההגברה שלנו תשלב יותר מרמקול אחד ובנוסף מיקרופונים אנחנו חייבים מיקסר, תפקידו של המיקסר הוא לשלב את כל מה שאנחנו מחברים כחלק מההגברה למקור אחד ודרכו אנחנו גם שולטים על הכל. במילים אחרות, אם נרצה שההגברה שלנו תכיל שני רמקולים, שני מיקרופונים, אורגן וגיטרה לצורך העניין, אנחנו ניהיה חייבים מכשיר שיאפשר לנו לחבר את כל זה ביחד, הרי ברור שכל זה לא יכול להתחבר רק לרמקול לדגומה, הוא פשוט לא מיועד לכך. בדיוק בשביל זה יש לנו את המיקסר או הפלטת אמנים להשכרה, שתפקידו לשלב בין כל הצלילים ולתרגם אותם לקול, מעבר לכך שהמיקסר מאפשר לנו שילוב של כל ערוצי החיבור הוא גם קונטרול שליטה מעולה לכל מערכת ההגברה, דרכו יהיה אפשר לשלוט על הווליום, על איכות הצליל ועוד.. בקיצור מיקסר להשכרה זה דבר של כדאי לוותר עליו כשאר אנחנו רוצים קריוקי או הגברה איכותית באירוע.

השכרת אקססוריז להגברה ומוצרים נלווים - בנוסף לרמקולים, למיקרופונים ולמיקסרים להשכרה להשכרת הגברה נלווה גם כבלים, סטנדים וחצובות ועוד מגוון אביזרים שהם חלק בלתי נפרד מכל ציוד ההגברה לאירועים.

 

ממה כדאי להיזהר שאנו בוחרים השכרת הגברה?

שאנו בוחרים חברה של השכרת ציוד הגברה ציוד הגברה לאירועים אנו צריכים לשים לב שכל הציוד תקין, קרו לנו הרבה מצבים בהם לקוחות הגיעו אלינו לשכור ציוד הגברה אחרי ששכרו מחברה אחרת ציוד לא תקין  ונתקעו ברגע האחרון בלי רמקולים ומערכת הגברה היקפית לאירוע שלהם, אכן מצב לא נעים, לכן חברים חשוב מאד שאתם מגיעים לשכור ציוד הגברה לאירועים תמיד לבדוק את תקינות הציוד עם איש צוות מטעם אותה חברה ולא משנה באיזה חברה אתם שוכרים את הציוד!

עוד דבר חשוב זה לתאר לאיש מקצוע  שממנו אתם שוכרים את הציוד לאיזו מטרה אתם צריכים ציוד הגברה להשכרה, כך הוא ידע בדיוק מה להתאים לכם (בהנחה שאנחנו לא מדברים על מישהו חאפר שמחפש רק למכור לכם ;)).

עוד דבר, לפעמיים אנו מזמינים איש צוות לאירוע הנקרא טכנאי סאונד, יש המון חברות בשוק שלצערנו הטכנאי סאונד שלהם לא מיומנים ולא יודעים את העבודה כמו שצריך, לכן שאלו תמיד את החברה ממנה את שוכרים את הציוד, מי האיש שהם שולחים והאם הוא עם ניסיון וכמה אירועים הוא עבר עד כה, מומלץ גם שמזמינים טכנאי סאונד לקרוא המלצות על החברה ממנה את שוכרים את הציוד.

לכל שאלה או ייעוץ אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון אנחנו נשמח לחלוק איתכם מהידע 

ומהנסיון שלנו: 054-673-47-22 // 03-570-61-73

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים.

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי
שלחו לנו הודעה בווצאפ!