למה לקנות אם אפשר לשכור ציוד הגברה​

אנחנו אוהבים לקנות, ככה אנחנו, זה פשוט בטבע שלנו וכל מה שחדש צורם לנו ואנחנו רוצים אותו ולא משנה אם זה בגד חדש, מכונית חדשה, פלאפון חדש ואפילו ציוד הגברה חדש. כשאנחנו הולכים לקולנוע אנחנו מחפשים חוויה, אנחנו רוצים לשמוע טוב יותר לראות טוב יותר ופשוט ליהנות. אם עשיתם פעם מסיבה (והייתם מהמארגנים ולא מהמוזמנים) הבנתם שחשוב גם שהסאונד יהיה איכותי. אחד השיקולים של מארגני מסיבות זה מה נכנס לכיס ופחות מה שיוצא. ציוד הגברה לצערנו הוא לא זול ובדיוק כמו ברכבים ככל שאנחנו מתקדמים במותג ככה תג המחיר עולה, אפשר לקנות רמקול בודד ב-800 ₪ ואפשר לקנות רמקול בודד ב 15,000 ₪, בסופו של דבר איכות הסאונד נמדדת ברכיבים שמהם מיוצר חלקי הרמקול החל מהמוליכים ועד לממברנה של הרמקול ותחום התדרים שהרמקול מוציא.

עדיף השכרת ציוד הגברה לאירועים

דגמי רמקולים

אם אתם חובבי קריוקי או מסיבות ביתיות רוב דגמי הרמקולים בתג מחיר נמוך יהיו BTS, ברינגר, סאונד קינג, ופרוטק שהוא הדגם האהוב על מי שקונה מערכת הגברה בטווח מחירים נמוך שם הממוצע יהיה בין 1500-3000 ₪ רמקולים אלו יהיו בעלי מגברים פנימיים אשר לא יצריכו שימוש במגבר חיצוני, מעל לדגמים אלו נמצא את טורבו סאונד, פאנקשיין, EV, NEXO, DB ועוד… שם תג המחיר ינוע בין 4000-15,000 ₪ וכמובן רמקולים מדגמים אלו יצריכו מגברים חיצוניים.

השיקול הכללי הוא שקובע

אז החלטנו שאנחנו רוצים לארגן מסיבה, זו המסיבה ה-4 במספר שאנחנו כבר מארגנים, האם נקנה ציוד הגברה או נבצע השכרת ציוד הגברה ?
צריך להתבונן בראייה עתידית האם ב 4 המסיבות האחרונות הרווחנו כסף והאם אנחנו מתכננים לעשות מסיבות נוספות? במידה והרווח שלנו על כל מסיבה הוא נמוך, הסיכוי שנחזיר את ההשקעה על ציוד ההגברה הוא נמוך, כמובן שצריך לקחת בחשבון בלאי ותיקונים. ציוד הגברה לא מחזיק לנצח כמו ביום שקיבלנו אותו וממסיבה למסיבה העומסים הכבדים שמופעלים על הרכיבים הם גבוהים כך שלעתים בלי לשים לב מאמצים מאוד את הרמקולים וכך נגרמים נזקים כמו שריפת טוויטרים ואלמנטים, ועד תיקון מגברים שיכולים להגיע לתג מחיר של 1,000 ₪ ומעלה.

מישהו אמר קריוקי ?

אם אנחנו עושים מסיבות לחברים הקרובים לפחות פעמיים בשנה כדאי לבצע השכרת ציוד הגברה, העלויות לא גבוהות והם נעות בין 300-600 ₪ לרוב עבור מערכת ההגברה ועוד כמה מאות שקלים בודדים עבור השכרת התאורה למסיבה. אבל אם החלטנו שאנחנו רוצים רמקול צמוד אלינו כי אנחנו עושים פעם בשבוע חאפלה של קריוקי עם החברים אז כן יהיה חכם לקנות רמקול מאשר להשכיר אחד כזה.

עליות הציוד הנלווה לרוב ינוע באזור ה 30 ₪ לכל כבל XLR, מיקסר ינוע בין 400 ₪ ומעלה, מיקרופון בסיסי ינוע בין 200 ₪ ל-300 ₪ וזה אפשר להגיד כל מה שתצטרכו. במידה והחלטתם להוסיף גם את הסאבים הנמוכים לסאונד תצטרכו להיפרד בנוסף מ-3,000-4,500 ₪

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.