אודות גל הקריוקי

מה חשוב לדעת על מקרנים?

תפריט ניווט: דף הבית > מאמריםמה חשוב לדעת על מקרנים?

 

  

אם אתם חוגגים אירוע והכנתם לאורחים שלכם מצגת תמונות מיוחדת, עורכים כנס ורוצים להקרין מצגת עם תוכן מקצועי, או שהזמנתם כמה חברים ותרצו להקרין סרט בצורה איכותית על גבי מסך ענק , אתם צריכים מקרן להשכרה שיעשה את העבודה בצורה מושלמת.

 

מהו מקרן, ולמי הוא מיועד?

 

מקרן זהו מכשיר המקרין על גבי מסך תמונה/סרט/מצגת בעל 3 נורות צבעוניות שע"י טכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת מקרינה על גבי המסך את הקובץ הנדרש.

המסך מחזיר את האור אל המקרן ומשלים בצורה מדויקת את הפעולה. אחד היתרונות בהשכרת מקרן הוא שתוכלו להקרין על גבי המסך וסוג המקרן לכמות רבה של משתתפים.

השכרת מקרנים מיועדת לכל מי שעורך אירוע ורוצה להקרין מצגת שהכין על גבי מסך. כיום כמעט בכל אירוע אליו תלכו תוכלו לראות על גבי מסכי ענק תמונות רצות כמו למשל בחתונות בר/בת מצווה ועוד...  מסכי הענק מגיעים במגוון גדלים שונים ואותם יש להתאים לכמות המשתתפים ולמקום בו מתבצעת ההקרנה. 

 

מתלבטים אם להשכיר או לקנות מקרן?

כיום אין צורך לקנות מקרן ,לאירועים חד פעמיים או אירועים שמתקיימים מס' פעמים מצומצם בשנה מומלץ להשכיר. עלות ההשכרה זולה בהרבה מעלות הקניה של המקרן. גם אם אתם חוגגים מס' פעמים במהלך השנה אירוע עלות ההשכרה תהייה הרבה יותר זולה מהקניה. כאשר אתם משכירים מקרן הוא מגיע בערכה מיוחדת  הכוללת כבל HDMI/VGA +כבל חשמל . המקרן מגיע במזוודה סגורה עם כל הכבלים השומרת על איכות המקרן , אם תרצו ניתן להשכיר גם חצובה למקרן הנפתחת לגבוה ואותה ניתן לכוון בהתאם למסך ההקרנה.

 

מה כדאי יותר? קניית מקרן או השכרת מקרן?

 

מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים השכרת מקרן?

 

  • אופי האירוע- האם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה, מצגת ליום הולדת, הקרנת סרט לחברים או כנס עסקי חשוב.
  • גודל המקום – אם אתם משכירים מקרן בוודאי שתרצו גם להשכיר מסך הקנה . את המסך וסוג המקרן חברת ההשכרה תתאים לכם לפי גודל המקום וכמות המוזמנים לאירוע.
  • מיקום האירוע- האם מדובר בגן אירועים/ אולם אירועים/ אולם ספורט/ מסעדה/חדר ישיבות / או בשטח פתוח. לפי מיקום האירוע יש להתאים את סוג המקרן . ככל שהמקום מואר יותר יש צורך במקרן בעל עוצמת הערה גבוה יותר.

 

עוצמת ANSI במקרנים, מה זה אומר?

 

זוהי עוצמת ההארה של מנורת המקרן, ככל שהעוצמה גבוה יותר התמונה תהייה חדה וברורה יותר, לכן חשוב שתעדכנו את החברה ממנה אתם משכירים את המקרן מהו אופי האירוע והאם חשובה לכם איכות התמונה אותה יראו האורחים על גבי המסכים.

 

במידה והכנתם מצגת עם סאונד , מומלץ להשכיר מאותה חברה גם מערכת הגברה אשר תתאים לכמות המוזמנים באירוע , את הרמקול או הרמקולים שתשכירו יש להתאים לגודל המקום, הכי פשוט זה לחפש חברה המציעה גם שרות של השכרת מקרן וגם שרות של השכרת ציוד הגברה, כך שתוכלו למצוא את הכל תחת קורת גג אחת ולא להיסחב ממקום למקום.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי