אודות גל הקריוקי

השכרת מסיבת אוזניות לימי הולדת

תפריט ניווט: דף הבית > מאמריםהשכרת מסיבת אוזניות לימי הולדת 

 

  

הטרנד החדש שכבש את רחבות הריקודים בשנים האחרונות ונקרא גם "מסיבה שקטה", משמש גם למסיבות ולימי הולדת ונותן פתרון מושלם לבעיית הרעש לשכנים.

ברוך הבא לעולם שנקרא מסיבת אוזניות, בואו נצלול לתוכו ונבין למה אנשים כל כך עפים על הרעיון המדהים הזה!

 

אם החלטתם לחגוג יום הולדת לילד או לילדה ולא נעים לכם מהשכנים השכרת אוזניות אלחוטיות יהיה פתרון לכל הבעיות. ניתן לראות גם בחתונות את האורחים שמים את האוזניות ורוקדים לצללי המוזיקה, הדי ג'י מפעיל את המוזיקה דרך הפלטה שלו במספר סגנונות שונים.

ניתן לראות גם בהדרכות או הרצאות שונות את המשתתפים משתמשים באוזניות האלחוטיות להשכרה, כאשר חלק מהמשתתפים צריכים תרגום כל אחד בשפה שלו. 

 

איך מתבצעת השכרת אוזניות אלחוטיות?

את האוזניות יש להשכיר מחברה המתמחה לכך על מנת למנוע תלות בעת האירוע. אם החלטתם לתפעל את המסיבה בעצמכם ללא מפעיל מטעם החברה , חשוב שתגיעו למקום ממנו אתם משכירים את האוזניות תבדקו את תקינותם ובקשו הסבר ברור ומדויק על הפעלתם .

 

פשוט וקל להפעיל את הילדים ביום הולדת .... 

 

האוזניות מגיעות במס' צבעים (לבן, כחול ,צהוב , ירוק ועוד..) ניתן לבחור את הצבע לפי בחירותו של ילד או ילדת היום הולדת או לקחת מס צבעים שונים.

לכל אוזניה ריפוד עבה לשימוש נוח על האוזניים, שימו לב בעת ההשכרה שהאוזניות האלחוטיות מגיעות עם ריפוד מלא ולא חסר. לכל אוזניה כפתור הדלקה וכיבוי, לאחר שמדליקים את האוזניות ניתן לבחור בעוצמת השמע, כל ילד יכול לכוון בהתאם לגובה המוזיקה אותה הוא אוהב לשמוע. 

לכל אוזניה 2 סוללות, אותם יש להחליף לפני כל אירוע כדי למנוע מהרוקדים התעסקות עם החלפת סוללות או אוזניות במהלך המסיבה. 

בקשו מהחברה ממנה אתם משכירים את האוזניות מס' סוללות גיבוי או עוד מס אוזניות נוספות במקרה של תקלה . 

 

מסיבת אוזניות לימי הולדת

 

אוזניות אלחוטיות להשכרה, איך מתפעלים ?

  1. האוזניות האלחוטיות מגיעות עם משדר אותו מחברים לחשמל
  2. למשדר מחברים כבל "אוקס" המתחבר למחשב או לנייד ממנו משמעים את המוזיקה
  3. מדליקים את האוזניות
  4. כפתור לסריקת התדרים של המשדר
  5. פשוט רוקדים

 

 

מהו תפקידו של המשדר?

תפקידו של המשדר שחייב להגיע עם האוזניות על מנת שכל המסיבה בכלל תצא לפועל הוא לשדר את המוזיקה לכל האוזניות ביחד לאחר חיבור עם הכבל "אוקס" לנייד או למחשב.

ניתן להשמיע באוזניות מס' סגנונות מוזיקה שונים בהתאם לבחירת הילדים . ניתן גם להשתמש באוזניות למסיבת קריוקי , כאשר הילדים רק שרים באוזניות שומעים את המוזיקה בלבד. המשדר מגיע גם עם סוללות וניתן לערוך את מסיבת היום הולדת במקום ללא חשמל. המשדר מספק תדר של כ- 500 מטר מרובע, זה מטורף ובהחלט מספיק לרוב רובם של הצרכים.

 

השכרת מסיבת אוזניות לימי הולדת , אירוע שלא ישכחו ....

כיום ניתן לראות בהמון ימי הולדת את הטרנד החדש , הילדים משתגעים וקופצים וכל מס ילדים יכולים לבחור את השיר האהוב עליהם דרך האוזניות. בנים ובנות כולם מבקשים בשנים האחרונות את "המסיבה השקטה".

 

רוצים לראות רעיונות לציוד נוסף שיכול להתאים לכם ליום הולדת מושלמת? לחצו כאן עכשיו.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי