אודות גל הקריוקי

השכרת ציוד הגברה לתושבי פתח תקווה והסביבה

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים >  השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה והסביבה

 

   

תושבי פתח תקווה והסביבה הגיע הזמן שגם אתם תיהנו משירות של השכרת ציוד הגברה לאירוע שלכם. אם בעבר לתכנן אירוע היה תהליך מסובך ויקר, היום זה פשוט הרבה יותר. ובמאמר הבא נסקור איך תוכלו לקיים כל אירוע שרק תרצו ומבלי שתצטרכו להוציא יותר מידי כסף!

 

בין אם מדובר באירוע קריוקי ביתי, הרמת כוסית או מסיבה לכולם יש דבר אחד משותף: מערכת הגברה, ואחת הטעויות הנפוצות שאנשים עושים כשהם מתכננים אירוע זה להשקיע בשירותים של חברת הגברה ותאורה גדולה בעוד שלמעשה אירועים קטנים (עד 200 איש) אינם מצריכים ציוד קצה במימדי ענק.

נניח ותכננתם לערוך מסיבה בחצר הבית שלכם או שהבוס החליט לעשות מסיבה בגג החברה תוכלו בעזרת תכנון מקדמים להוזיל בקלות עלויות.

 

  • למסיבה מוצלחת יש 2 דברים מרכזיים:
  1. סאונד
  2. השכרת תאורה

 

לעולם הסאונד חוקים משלו, ישנם עשרות סוגים של רמקולים ומערכות הגברה שקיימות, ישנם דגמים בעשרות אלפי שקלים, רמקולים בטכנולוגיית פיזור סאונד מתקדמות הבנויות ממערכות LINE ARRAY (נפוצות בפסטיבלים ובמות עצמאות) וישנם רמקולים מוגברים ברמת הסאונד שלא נופלת מהם. לכל רמקול יש את איכות הרכיבים שלו וזה התג מחיר שהיצרן מטביע עליו. כמו שלהקה תמנע משימוש בדגמי רמקולים סיניים, באירוע קריוקי לא ישתמשו בדגמי רמקולים גרמניים ואיטלקיים.

 

 ועליכם להחליט מה המטרה של האירוע ואיזה סאונד אתם מחפשים, האם אתם מעוניינים לשמוע דקויות סאונד של מוזיקת טכנו, או שאתם מעוניינים שישמעו את הנואם בכנס בצורה הברורה ביותר.

כמובן שרמקול הוא עוד רכיב אחד בשרשרת הסאונד שמתחילה מהמיקסר, עוברת דרך כבלים איכותיים ישר למגברים ויוצאת מהממברנה של הרמקול, כך שבהחלט שלרמקול יש משמעות לאיכות הסאונד אבל הוא לא הגורם המרכזי.

בנוגע לתאורה למסיבה, תדעו שאתם לא חייבים להיות תאורנים שקיבלו חותמת מקיסרה או מינימום מועדון וחתונה אבל תוכלו בהחלט להוציא את החזון שלכם לגבי האירוע ולהיות מעצבי תאורה לערב אחד, התפעול פשוט הצבעים מדהימים והכול עובד בצורה אוטומטית, רק לחבר לחשמל ולתלות על הגשר תאורה.

 

השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה

 

השכרת ציוד הגברה בפתח תקווה מעולם לא היה קל יותר

פתח תקווה היא עיר גדולה ואחת החסרונות בה שאין מספיק חברות להשכרת ציוד הגברה לציבור הפרטי. רוב החברות בעיר פתח תקווה עוסקות בהגברת הופעות כך שהציוד מאוד יקר והסיכוי שהם יהיו מוכנים להשכיר את הציוד שלהם הוא די קלוש. לכן לפני שאתם מרחיקים בחיפושים שלכם עד לרחבי תל אביב והלאה תדעו שאנחנו נמצאים ממש מתחת לאף שלכם.

תוכלו להשכיר מאיתנו את כל הציוד המשלים לאירוע החל מציוד הגברה ותאורה, מקרנים ומסכים, פינות ישיבה, גנרטורים, דוכני מזון, אביזרים למסיבות, ציוד לימי הולדת וכל מה שבעצם אתם צריכים כדי לערוך אירוע מושלם. ואם אתם רוצים לחסוך עלויות פשוט תגיעו אלינו למחסן ותאספו בעצמכם.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי