אודות גל הקריוקי

מה צריך לבדוק לפני ששוכרים אוהלים לאירוע בגשם?

תפריט ניווט: דף הבית > מאמריםמה צריך לבדוק לפני ששוכרים אוהלים לאירוע בגשם?

 

    

תכנון אירוע הוא דבר מורכב , ובמיוחד שמדובר באירוע בשטח פתוח בימי החורף הקרים. אנו רוצים שהאירוע יעבור על הצד הטוב ביותר ללא תקלות ושהאורחים שמגיעים לחגוג איתנו ייהנו מאווירה חמימה ונעימה גם שמאוד קר בחוץ.

תפקידו של האוהל לרכז את כל כולם במקום אחד ולאשר פרטיות עבור כל האורחים .

אם החלטתם לחגוג את האירוע בשטח פתוח מומלץ להשתמש בהשכרת אוהלים.

האוהל נותן מראה יוקרתי יפה ובכל מאפשר לכולם להרגיש כמו באולם אירועים קטן .

 

השכרת אוהלים לאירועים

 

מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים השכרת אוהלים?

ראשית יש לבחור את המקום בו תרצו לקיים את האירוע שלכם, האם האירוע מתקיים בשטח פתוח, בחצר של הבית, בגג הבניין או ברחבת בית הכנסת. במידה והאירוע מתקיים בימי החורף הקרים, חשוב שתהיו ערוכים לכל תרחיש.

לעיתים בתקופת החורף וללא כל הודעה מוקדמת מתחילות סערות וגשמים חזקים. כמובן שאנו לא יכולים לחזות מראש את מזג האוויר, אבל את האירוע אנחנו יכולים לתכנן בצורה הטובה ביותר כדי למנוע מהאורחים שלנו להתרטב.

כאשר אתם משכירים אוהל יש לבדוק שהוא אכן עמיד בפני רוחות חזקות וגשמים, באוהל מומלץ לדאוג גם לחימום עבור האורחים ע"י השכרת תנורי חימום / תנורי אינפרא אדום.

האוהל צריך להיות מיוצר באיכות גבוהה עם תקן מתאים ומותקן ע"י בעל מקצועי המתמחה לכך. ניתן להשכיר אוהלים שקופים או אטומים.

לפני שאתם מבצעים השכרת אוהלים לאירוע מומלץ לבדוק במס' חברות שונות את המחירים ולנסות לקבל כמה שיותר חוות דעת על אותה חברה.

מכיוון שמדובר באוהל וההתקנה שלו חייבת להיות בטיחותית בטח אם מדובר בתקופה בה יכולות להיות רוחות חזקות. בקשו מאותה חברה לראות את ההתקנות של האוהלים שהם מבצעים באותו שבוע, לכו תראו ותתרשמו. עדיף שתשאלו את כל השאלות עכשיו מאשר ביום האירוע.

 

איך תדעו איזה גודל אוהל אתם צריכים לאירוע?

קיימים בשוק המון סוגי אוהלים, בגדלים וסגנונות שונים. את גודל האוהל יש להתאים בהתאם לכמות האנשים אותם אתם מזמינים לאירוע. במידה ומדובר באירוע כמו חתונה בר/בת מצווה מומלץ לקחת אוהל גדול יותר כדי להשאיר מקום לרחבת הריקודים ולא רק לשולחנות ולכיסאות .

החברה ממנה אתם משכירים את האוהל תדע להתאים עבורכם בדיוק את גודל האוהל. לכן , חשוב שתשפו אותם בכל המידע הרלוונטי הקשור באירוע.

 

התקנת אוהל בימי החורף הקרים – מה חשוב לבדוק?

האוהל צריך להיות מותקן בצורה חזקה ועמידה, מתוח בצדדים ובמרכז בצורה הטובה ביותר ללא כל תזוזות. רוב האוהלים מגיעים עם יריעות  PVC עם קירות לבנים או חלונות שקופים. לאוהל מוטות מאלומיניום קל אשר ניתנים לחיבור.

האוהל צריך להיות אטום כדי שלא יכנסו מי גשמים במהלך האירוע.

Pvc זהו בד יריעה המיוצר מחובר שמעקב בעירה המיועד לבטיחות כל היושבים באוהל . 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי