אודות גל הקריוקי

איך לבחור אוהל לקירוי מפני אירועים בגשם?

תפריט ניווט: דף הבית > מאמריםאיך לבחור אוהל לקירוי מפני אירועים בגשם

 

    

הגשם הגיע ואתם צריכים לדאוג להיות ערוכים לאירוע שלכם, אז איך נבחר אוהל המתאים לאירועים בחורף ? כל הפרטים במאמר הבא

 

אין דבר מעצבן יותר מאשר ליפול על יום גשום ביום האירוע שלכם. תכננתם, ארגנתם, הזמנתם את האורחים, דאגתם להנחות את הספקים בדיוק בזמנים אבל מה לעשות מזג האוויר החליט לשבש לכם את התכניות ובדיוק ביום האירוע צפוי גשם. אז במקום לכעוס לצעוק ולהאשים את מי לא כדאי שתדעו שהכל עדיין לא אבוד. עם תוספת של אוהלים להשכרה לאירוע תוכלו לדאוג לקירוי מתאים לאירוע וכך האירוע ייצא לפועל כמתוכנן.

 

איזה סוגי אוהלים אפשר להשכיר ?

 

קיימים עשרות סוגי אוהלים בשוק המותאמים כל אחד בסוגו לסוג אירוע שונה. אז בואו נסקור את סוגי האוהלים השונים ואיזה אוהל הכי מתאים לאירועי חוץ בימי החורף.

 

נתחיל במידות האוהלים :

המידות הסטנדרטיות הנפוצות הם 3X3 | 3X6 | 4X6 | 4X10 | 4X8 | 5X8 | 5X10 | 5X12

 

סוגי אוהלים אלו מתאימים לכמות אנשים של 10-100 איש. כמובן שכדי להגדיל את גודל האוהל ניתן לחבר בין 2 אוהלים גדולים ביחד וכך להגדיל את שטח פנים האוהל מ 100 ל- 200 איש. בתוך האוהל תוכלו ממש לעצב ולהוסיף ציוד משלים כגון: מחצלות לישיבת האורחים, פינות ישיבה, שולחנות וכיסאות. עיצוב פנים האירוע תלוי בסוג האירוע והשמיים הם הגבול, תוכלו לערוך כנס בתוך האוהל ולהוסיף פודיום לנואמים, ציוד הגברה, מקרן ומסך, עיצוב פרחים וממש לערוך אירוע מכובד. כמובן שישנם אירועים שונים בהם נעשה שימוש באוהלים למטרות שונות כגון ניחום אבלים וכד'.

אוהלים גדולים יותר כאלו שנתקלים בפסטיבלים, ועדי עובדים, הרצאות, ימים מרוכזים, כיף וכד' יהיו גדולים עד מאוד ויכולים להכיל בתוכם עד מאות משתתפים בו זמנית, אוהלים אלו יהיו במידות גדולות יותר מאשר האוהלים הקטנים בעלי אכלוס של 100-200 איש והיו במידות של 18X64 ומעלה.

 

איך לבחור אוהל לקירוי מפני אירועים בגשם

 

התקנה ושינוע האוהל

 

כאשר חברת השכרת האוהלים מגיעה לביצוע התקנת האוהל בעיקר בימים גשומים הצוות נתקל בקשיים רבים בתנאי השטח. ישנם אזורים בארץ שעוצמת הרוחות חזקה מאוד ולכן התקנת האוהל אינה תהיה בטיחותית בשטח. כאשר הצוות מגיע ומבצע את התקנת האוהל עליו לוודא תחילה שהמיקום יתבצע בשטח כאשר מסביבו יש מבנים על מנת לעקל על עוצמת הרוחות ומזג האוויר. שנית על האוהל להיות מותקן בשטח שאינו בטון ואינו בוצי יותר מידי. קיבוע האוהל בשטח דורש מאנשי הצוות תנאים טובים על מנת לאפשר מקסימום בטיחות למשתתפים באירוע.

בגל הקריוקי אנו מחזיקים אוהלים העומדים בתנאי הבטיחות הנדרשים. הצוות שלנו מיומן ובעל ההכשרה הנדרשת על מנת שהאירוע שלכם יעבור בצורה הטובה ביותר.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נדאג ליצור אתכם קשר ולעזור לכם לבחור את האוהל המתאים ביותר לאירוע שלכם.

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי