אודות גל הקריוקי

מסיבת אוזניות שקטה - איך זה עובד?​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים >  מסיבת אוזניות שקטה - איך זה עובד?

 

    

החלטתם לעשות מסיבה ואתם רוצים מסיבה שלא תפריע לאף אחד? אז איזה ציוד צריך, איך עובדות אוזניות אלחוטיות להשכרה, ואיך תימנעו משכנים זועמים? כל הפרטים במאמר הבא...

 

אם אתם רוצים לערוך מסיבה בסביבת מגורים רוב הסיכויים שתזכו לביקור משטרתי בעקבות הרעש. לפי החוק במדינת ישראל מותר להפעיל מוזיקה רועשת עד השעה 23:00 מלבד חגים ואירועים מיוחדים כגון יום העצמאות ל'ג בעומר וכד'. אז כדי להקדים תרופה למכה הפתרון לבעיית הרעש יהיה לבצע השכרת אוזניות אלחוטיות.

היתרון באוזניות אלחוטיות הוא שאין מגבלה לזמן המסיבה, כך שאתם יכולים לגלוש לשעות הקטנות של הלילה ולא לדאוג שאתם מדירים שינה לאף שכן בסביבה הקרובה שלכם.

אז רגע לפני שאתם ניגשים לבטל את המסיבה הקרובה שתכננתם בגלל חוסר אונים חשוב שתדעו שמדובר למעשה בתהליך מאוד פשוט.

 

איך פועלות אוזניות אלחוטיות?

 

תחילה עליכם לאתר חברה העוסקת בהשכרת אוזניות אלחוטיות (מיותר לציין שחברתנו מתמחה בהשכרת ציוד למסיבות ואוזניות אלחוטיות להשכרה- מוזמנים לבקר בדף מסיבת אוזניות שלנו באתר) לאחר שאיתרתם חברה כזו יש ליצור איתה קשר ולספק מידע עבור האירוע שלכם כגון כמות משתתפים וכמה אוזניות אלחוטיות אתם צריכים, כאשר תגיעו לאסוף את הציוד אתם תעברו הדרכה כיצד לתפעל את הציוד ולבצע בדיקת תקינות ציוד.

 

תפעול האוזניות הוא די פשוט, האוזניות האלחוטיות פועלות על סוללות ולכל אוזנייה יש כפתור שליטה בעוצמה וכפתור תדר כך שכל משתתף יכול לשלוט בעוצמה ובמקור המוזיקה שמתנגת באותו הרגע ( ניתן לחבר כמה מקורות שמע במקביל כך שכל משתתף יכול להאזין למוזיקה וסגנון שונה).

האוזנייה עובדת בצורה פשוטה ולא מורכבת, בכל אוזנייה יש למעשה מקלט פנימי אלחוטי אשר מקבל גלי קול שמועברים אליו מהמשדר, את המשדר מחברים למקור הסאונד ע"י כבל AUX (יכול להיות פלאפון \ מחשב או פלטה של תקליטן) ומי ששולט במוזיקה בין אם זה אתם או התקליטן ישלטו במסיבה.

 

מסיבת אוזניות שקטה איך זה עובד?

 

איך לשלב אוזניות אלחוטיות במסיבה

 

רוב האוזניות האלחוטיות להשכרה מגיעות במגוון צבעים כגון – אדום \ לבן \ כחול \ ירוק \ צהוב והם יוצרות סטייל מגניב למסיבה. בנוסף תוכלו בקלות לשלב במסיבה שלכם תאורת אפקטים צבעונית שפועלת באופן עצמאי (רק לחבר לחשמל), מכונות פירוטכניקה כגון מכונת עשן, לייזרים, תותחי שלג ועד אביזרים למסיבות.

יתרון נוסף באוזניות האלחוטיות הוא שאין צורך בחשמל אלא רק בזוג סוללות לכל אוזנייה כך שברגע שהסוללות נוצלו באותה אוזנייה כל שעליכם לעשות הוא להחליף אותה בזוג חדש ולהמשיך לחגוג.

בנוסף תמיד מומלץ כשאתם מבצעים הזמנה של אוזניות אלחוטיות ולא משנה אם מדובר באוזניות לתרגום סימולטני או למסיבה תמיד מומלץ לקחת עוד כמה אוזניות ספייר וסוללות נוספות לגיבוי ולא כמות מדויקת של אוזניות לפי כמות המשתתפים באירוע.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי