אודות גל הקריוקי

איך לבחור מקרן מומלץ לאירוע ?​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים >  איך לבחור מקרן מומלץ לאירוע ?

 

     

כשאתם ניגשים לבחור להשכיר מקרן לאירוע מאוד חשוב לשים לב לכמה דגשים חשובים כגון עוצמת הערה, סוגי המקרנים השונים, רזולוציות וכד'.

 

בעקבות הטכנולוגיה גם המקרנים ביצעו שינויים חדים והתאימו עצמם לשינויים שהעולם מתקדם לעברו. המקרנים של היום הם בהחלט מתקדמים יותר מבעבר, חסכוניים יותר ואמינים. כאשר אנחנו בוחרים מקרן לאירוע תחילה יש צורך להבין לאיזה צורך המקרן עומד לשמש אותנו.

האם מדובר באירוע ביתי וצנוע או אירוע מרובה משתתפים?

האם יש צורך במקרן בעל רזולוציה גבוהה יותר עם עוצמת הארה חזקה או שנוכל להסתפק במקרן פשוט יחסית להקרנה בחדר ישיבות?

 

קודם כל לפני בחירת המקרן לאירוע מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בעל הבנה בנושא.

קיימים המון סוגים של מקרנים להשכרה ובהחלט אנחנו יכולים להתבלבל מרוב ההיצע.

לכל מקרן יש את היתרון שלו.

ישנם מקרנים חזקים בעלי היכולת להקרין בתנאי תאורה טבעיים, ביכולות הקרנה מתקדמות כמו 3D, וברזולוציות גבוהות מאוד. עם זאת עלויות המקרנים האלו הם מאוד גבוהות ולכן אנשים אשר צריכים מקרנים מתקדמים לשימוש חד פעמי או אפילו אחת לכמה זמן יעדיפו לבצע השכרת מקרן מאשר רכישה.

מנגד ניתן למצוא בעלויות שאינן גבוהות מקרנים לשימושים יותר פשוטים כגון מצגות למשרד, לשימוש ביתי, לאולמות אודיטוריום, ערבי קריוקי וכד' שבהם עוצמת ההארה לרוב היא בין 1000-4000 ANSI.

 

איך לבחור מקרן מומלץ לאירוע?

 

איך לבחור את המקרן המתאים ביותר לאירוע?

 

על מנת שתוכלו לבחור את המקרן האידיאלי ביותר עבורכם תחילה עליכם לאפיין בצורה נכונה את הצרכים של המקרן בהתאם לדרישות שלכם. כמו שציינו סוגי המקרנים בהחלט ישתנו מאירוע לאירוע. מקרן להקרנת סרטים יהיה שונה בסוגו ממקרן להקרנת מצגות עסקיות. מקרנים למטרת מצגות ופרזנטציות יהיו לרוב בעלי עוצמת הארה ורזולוציה גבוהה יותר ואפשרו הקרנה בתנאי אור טבעי ותאורה ללא הצורך בסביבה חשוכה. בעוד שמקרנים למטרת הקרנת סרטים יהיו גדולים יותר ויאפשרו תמונה חדה הרבה יותר.

 

מאיפה מומלץ לשכור מקרן?

 

בחירת החברה הנכונה להשכרת מקרן היא מאוד חשובה. לא הייתם רוצים בדיוק לפני תחילת האירוע או במהלכו בתקלה פתאומית ולא לקבל מענה. מכיוון שמדובר במוצר טכנולוגי הדורש לעתים מעט רקע טכני חשוב מאוד לקבל הדרכה מחברת השכרת הציוד בעת איסוף המקרן. בהנחה שאתם מבצעים איסוף עצמי של הציוד ואינכם משתמשים בשירותי ההתקנה של החברה שממנה ביצעתם את השכרת המקרן על החברה לצייד אתכם בהסבר טכני מקיף על האפשרויות השונות של המקרן. מומלץ להגיע עם המחשב שממנו עומדת להתבצע ההקרנה ולחבר אליו את המקרן במקום ולבצע בדיקה. כמו כן בדקו האם החברה שממנה אתם מבצעים את השכרת המקרן מספקת כבל HDMI להגדלת איכות ההקרנה ובאיזה אורך. כמו כן מומלץ להוסיף כמה שקלים נוספים ולשכור סטנד למקרן זה בהחלט יעזור לכם בשטח.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי