אודות גל הקריוקי

אוזניות אלחוטיות למסיבה, איך זה עובד?​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים >  אוזניות אלחוטיות למסיבה, איך זה עובד?

 

     

אוזניות אלחוטיות WIRELLESS הינן אוזניות ללא כל חיבור של כבל בניהן ומופעלות ע"י משדר חיצוני אשר משדר גלי קול לחלל האוויר.

בגוף האוזנייה נמצא מקלט אשר קולט את גלי הקול אשר מגיעות מהמשדר היישר לתוך האוזניות.

האוזניות האלחוטיות הפכו להיות נפוצות בשנים האחרונות וניתן למצוא אותם בעיקר במכשירי הסלולר ועם זאת הפכו לשם נרדף בתחום המסיבות כאוזניות אלחוטיות למסיבות שקט.

 

מסיבת אוזניות או מסיבות שקט הן למעשה טרנד די חדש והטכנולוגיה משתכללת משנה לשנה.

איכות האוזניות ימדדו לפי מספר פרמטרים מרכזיים החל מטווח הקליטה של האוזניות, איכות הרכיבים האלקטרוניים, נוחות האוזנייה וכן איכות הסאונד. לאחרונה ניתן למצוא אוזניות המגיעות לטווח קליטה של מאות מטרים ונפוצות בעיקר באירועים גדולים.

 

כיום ניתן לאתר 2 סוגים מרכזיים של אוזניות אלחוטיות לתחום המסיבות:

 

  • אוזניות אלחוטיות עם נורות לד צבעוניות המאפשרות החלפת צבעים של האוזנייה
  • אוזניות אלחוטיות סטנדרטיות עם מעטפת פלסטיק בצבעים שונים כגון: לבן, צהוב, שחור, ירוק, כחול, ורוד וכד'.

 

אוזניות אלחוטיות למסיבה איך זה עובד

 

כמה עולה להשכיר אוזניות אלחוטיות ?

 

עלות השכרת האוזניות תשתנה בדרך כלל בהתאם לכמות היחידות שבעלי האירוע מזמינים.

בהנחה שיחידת אוזניות אחת תנוע בין המחירים 10-25 ₪, ככל שתבצעו הזמנה גדולה יותר כך המחיר להשכרת האוזניות ירד. כמובן שיש לקחת בחשבון שיש צורך בהשכרת משדר על מנת לתפעל את האוזניות.

 

תהליך הפעלת האוזניות האלחוטיות הוא די פשוט ועובד בדרך הבאה:

כאשר אתם מבצעים השכרת אוזניות באופן עצמאי ללא תפעול של איש טכני מחברת ההשכרות עליכם לוודא שאתם מקבלים הדרכה כיצד לתפעל את הציוד.

כל אוזנייה אלחוטית פועלת על זוג סוללות (חשוב לדאוג להגיע עם סוללות לגיבוי, זמן משך השימוש בסוללות משתנה בהתאם לסוג הסוללות אשר נמצאות באותו רגע ביחידה) על גבי כל אוזנייה יש כפתור הדלקה, בורר עוצמה וכפתור התדר (בדרך כלל בכל אוזנייה יש בחירה מבין 3 תדרים, הסיבה לכך היא שלאוזנייה יש את האפשרות לקלוט 3 מקורות סאונד שונים ע"י לחיצה על כפתור התדר ובחירת מקור הסאונד המתאים).

בעת ההדרכה על הציוד מומלץ לבדוק את תקינות האוזניות למול האיש הטכני מטעם חברת ההשכרות ושאין באוזניות תקלות או שברים. את המשדר החיצוני נחבר בעזרת כבל AUX למקור הסאונד שיכול להיות פלאפון \ מחשב, כך שבהנחה שמקור הסאונד שלכם הוא פלאפון אז הפלאפון יהפוך להיות מרכז השליטה שלכם. וכל מה שיישאר יהיה לסנכרן את התדר הנכון שמופיע על גבי המשדר לתדר של האוזנייה ולשלוט בכפתור העוצמה.

 

אורות צבעוניות בשילוב אוזניות אלחוטיות

גימיק נחמד שבהחלט יכול לתרום להצלחת האירוע שלכם יהיה להוסיף תאורה צבעונית פשוטה לתפעול. פנסי הלד הצבעוניים עלו רמה בשנים האחרונות וכל שעליכם לעשות יהיה לחבר את הפנס לחשמל ובלחיצת כפתור אחת להחליט איך אתם רוצים שהפנסים הצבעוניים יגיבו.

שווה לכם לבדוק התעניינות גם בכל הנושא של השכרת תאורה ובכך להפוך את המסיבה שלכם למגניבה הרבה יותר.

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי