אודות גל הקריוקי

הכל על השכרת מקרנים באזור המרכז​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > הכל על השכרת מקרנים באזור המרכז

 

     

אזור המרכז ותל אביב בפרט ידועים כערים שאינן נחות לרגע, ערים תוססות ופעילות במשך היום ובעיקר בלילה.

פאבים, בתי קפה, הצגות, הופעות, מוזיאונים ועשרות אטרקציות מהנות.

במקומות אלו לעתים רבות אנו נתקלים במסכי הקרנה הפזורים במקומות מרכזיים אשר אנשים נוהגים לשבת וליהנות מצפייה במסכים אלו כחלק מהאווירה. כמובן שכל מסך הקרנה פועל ע"י מקרן.

רוב מרכזי הפעילות הפזורים ברחבי העיר נוהגים לבצע השכרת מקרן או לרכוש אחד כזה.

באירועים מרכזיים כגון משחקי גמר והופעות, נוהגים רוב הפאבים להשכיר מקרן ומסך מחברה להשכרת ציוד לאירועים. האפשרות של מקרן להשכרה היא נוחה וזולה. איש טכני מטעם חברת ההשכרות פשוט מגיע עם הציוד מתקין אותו במקום ואוסף אותו בסיום.

השכרת מקרן במרכז נפוצה גם כן בתחום אירועי קד"מ ואירועי חברה, אותה חברה אינה מעוניינת לרכוש מקרן בשביל כמה אירועים בודדים ולכן מעדיפה לשלם כמה מאות שקלים עבור השכרת הציוד ולהוריד מעצמה את כאב הראש.

 

מהו מקרן להשכרה?

 

מקרן זהו מכשיר שיודע לשדר תמונה ולהקרין אותה על מסך הקרנה.

מסך ההקרנה יכול להיות קיר לבן או מסך הקרנה מקצועי. את המקרן מעמידים מול מסך ההקרנה באמצעות חצובה הנפתחת לגובה אשר אותה ניתן לכוון בהתאם לזווית ההקרנה. אל המקרן מחברים כבל מסוג HDMI \ VGA אשר מתחבר ישירות למחשב, שימוש בכבל HDMI מומלץ יותר לשימוש בגלל איכות התמונה אשר מועברת מהמחשב למקרן ובאמצעות חיבור זה נוצרת התמונה.

 

מהי נורת המקרן ומדוע היא חשובה?

 

כאשר אתם בוחרים מקרן להשכרה הדבר החשוב ביותר לבדוק הוא תקינות הנורה. לולא נורת המקרן לא יהיה ניתן להשתמש במקרן. קיימים סוגים שונים של נורות ולכל אחת מהן עוצמת הארה שונה. ככל שהנורה חזקה יותר כך התמונה תהיה ברורה וחדה יותר והתמונה אשר תופיע על גבי מסך ההקרנה תהיה מדויקת ובהירה.

 

דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא את חיי נורת המקרן. אחת הסיבות לשחיקה של מקרנים היא הזמן שבו המקרן היה בשימוש. כיום נורות המקרנים מחזיקות לשנים רבות עקב השימוש בנורות מסוג LED, נורות אלו יכולות להחזיק שעות עבודה רבות.

 

הכל על השכרת מקרנים באזור המרכז

 

מה מומלץ להוסיף כאשר משכירים מקרן?

 

אם אתם חוגגים אירוע בו תרצו להקרין מצגת עם קול או אירוע קריוקי מומלץ להוסיף לכל השכרה גם רמקול איכותי להשכרה שדרכו תוכלו לשמוע מוזיקה. גם אם מדובר באירוע עסקי בו נדרשת הקרנה של מצגת עם קול תמיד מומלץ להשכיר בנוסף לרמקול גם מיקרופון לנואם. בדרך כלל באירועים עסקיים נהוג להשתמש במקרנים חזקים בעוצמות ההארה של לא פחות מ- 3000 ansi, מסכי הקרנה אשר יותר נפוצים באירועים אלו יהיו לרוב מסכים בגודל של 3X4.

 

אולי יעניין אתכם גם-

 

לקוחות יקרים אתם מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור ולהתאים לכם מקרן ומסך לאירוע שלכם. 

אם אתם רוצים לדבר ולהייעץ איתנו אתם יכולים להשאיר לנו פרטים בטופס יצירת קשר

או להתקשר אלינו למספר 03-5706173, נשמח לעזור ולייעץ לכם מהידע והנסיון שלנו :)

מקווים שעזרנו לכם ❤

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי