אודות גל הקריוקי

השכרת מאווררים - איך לעשות את זה נכון?

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > השכרת מאווררים - איך לעשות את זה נכון?

 

     

הבחירה בהשכרת מאוורר תעשייתי לאירוע היא בהחלט החלטה נכונה.

למעשה קיימים מספר פתרונות קירור מעולים כגון השכרת מצננים, מערפלי מים, מזגנים ניידים ומאווררים תעשייתיים.

אז נכון המאוורר הוא לא זה שיוריד בעשרות מעלות את החום ויקרר את האורחים אך אם מדובר ביום שאינו שרבי והאירוע מתקיים ביום שהוא חמים למדי אז השכרת מספר מאווררים תעשייתיים בהחלט יעשו את העבודה.

יתרון נוסף בהשכרת מאוורר על פני שאר פתרונות הקירור הוא גודלו, המאוורר הממוצע אינו תופס נפח ושטח רב, הוא קל לשינוע ובהחלט עושה את העבודה נאמנה.

המזגן הנייד והמצנן לעומת זאת הנן בעלי נוכחות מורגשת ותופסים שטח רב למדי במיוחד כאשר עליכם למקם מספר מצננים ומזגנים ניידים בכמה מוקדים שונים.

 

אז לפני שאתם ניגשים ובוחרים מאוורר תעשייתי להשכרה לאירוע שלכם חשוב לשים לב לכמה דברים:

 

ראשית כדאי לבחור את הגודל המתאים [ישנם מספר גדלים נפוצים למאווררים תעשייתיים ומיד נדון בנושא זה] במיוחד אם מדובר בשטח שאינו גדול או לחילופין שטח גדול במיוחד לדוגמא גן אירועים או מנגד חצר של בית.

במידה והאירוע מתקיים בשטח שאינו גדול כגון חצר בית, בית קפה, גג של בניין מיקום של 2 מאווררים ב-2 פינות מנוגדות או מקבילות אחת לשנייה יהוו פתרון מעולה.

כמו כן פרט נוסף שחשוב לשים לב אליו יהיה מיקום המאווררים במקום פתוח ככל הניתן ללא חסימת גב המאוורר בגלל שאיבת האוויר כך שמיקום המאוורר בצמוד לתנור חימום או מקור חמים אינו מומלץ.

כאשר אנו מבצעים את ההובלה של המאווררים לשטח האירוע אנו תמיד מוודאים שהמאווררים ממוקמים באזור הנכון באירוע על מנת שהם יתפקדו בצורה הנכונה ביותר ויספקו לאורחים אוויר נעים.

בהנחה שהאירוע מתקיים בשטח גדול כמו גן אירועים או שטחים פתוחים כמות המאווררים להשכרה תהיה נתונה לשיקולכם בהתאם לגודל המקום [כמובן שנציגינו בגל הקריוקי תמיד עוזרים בייעוץ המקדים והתאמת הציוד המדויק בהתאם לכל הנתונים שהלקוחות מספקים עבורנו].

שטח הפיזור הממוצע של מאוורר תעשייתי בגודל 26 אינץ הוא כ-15 מטר מרובע ומיועדת לעד כ- 15 אנשים הנמצאים בקרבתו בעוד שמאוורר תעשייתי בגודל 30 אינץ יספיק לכ-30-35 אנשים.

 

השכרת מאווררים - איך לעשות את זה נכון?

 

מהם הגדלים הנפוצים למאווררים תעשייתיים?

 

בשונה מהמאווררים הביתיים שאנו מכירים אשר נכחדים משנה לשנה בעקבות המזגנים הביתיים, המאווררים התעשייתים חזקים וגדולים יותר ועם זאת הם גם שקטים מאוד.

נפוצים בעיקר בתחום האירועים אך ניתן למצוא אותם במסעדות ובתי קפה, אולמות ספורט, בתי כנסת, חדרי אוכל, בריכות ועוד.

למאוורר התעשייתי בדרך כל ישנם 3 מצבי עוצמה וספיקת האוויר שלו היא בין 16,000- 18,000 מק"ש.

כל מאוורר תעשייתי להשכרה מגיע עם רגל יציבה ומעמד רצפתי שמונע התנדנדות.

 

בין הגדלים הנפוצים הקיימים ניתן למצוא את הגדלים 18', 24', 26', 30', 36', 42' ככל ששטח המקום יהיה קטן יותר כך גודל המאוורר, המאווררים הנפוצים ביותר שכיום עושים בהם שימוש באירועים הם מאווררים תעשייתים בגודל של 26" וישנם לא מעט אירועים שבהם עושים שימוש במאווררים של 30" .

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי