אודות גל הקריוקי

כך תשלבו גימיקים וזוהרים בכל סוגי האירועים

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > כך תשלבו גימיקים וזוהרים בכל סוגי האירועים

 

     

אין חגיגה בלי אביזרים למסיבה, היום בכל אירוע אליו תלכו מארגני המסיבה דאגו עבורכם, האורחים, לגימיקים מגניבים שיקפיצו וילהיבו אתכם.
יש לא מעט חנויות שניתן למצוא בהם אביזרים למסיבות בכל מיני צורות וסגנונות שונים.
אביזרים זוהרים הנדלקים על ידי כפתור שמוציא אורות צבעוניים, אביזרים זוהרים באולטרה, כובעים ושרשראות מגניבים, טבעות זוהרות, קשתות במגוון סוגים וצבעים, אביזרים מתנפחים לבריכה ועוד המון גימקים מגניבים!

 

 

איך תחגגו מסיבת בריכה מיוחדת בשילוב אביזרים למסיבה?

 

אם אתם חוגגים מסיבת בריכה והזמנתם את כל החברים, ארגנתם קריוקי וקצת אלכוהול בטח תרצו לשלב גם מתנפחים לבריכה. קיימים סוגים שונים של מזרונים גלגלי ים בגדלים שנים המתאימים למבוגרים. את המתנפחים יש לנפח מראש ולפזרם בתוך הבריכה, החבר'ה כבר ידעו לעשות בהם שימוש. כמובן שתוכלו לפזר על השולחנות שארגנתם מראש גם שרשראות הוואי וכובעי מצחייה בצבעים שונים.
אין ספק שגם האנשים הגדולים בדיוק כמו הקטנים נהנים מהאביזרים למסיבה .

ניתן לראות את האביזרים הללו בעיקר במסיבות רווקים ורווקות , הבנות שחוגגות מסיבת רווקות בדרך כלל מזמינות את האביזרים בצבעי וורוד ולבן.

 

מקלות סלפי כדגומה לאביזרים למסיבות

 

בר/בת מצווה בלי אביזרים למסיבה לא קיימת היום !

 

בוודאי הייתם באירוע בו הרחבה זוהרת ונוצצת והאנשים רוקדים ושמחים, הדי-ג'י עומד בעמדה וזורק לרוקדים ברחבה אביזרים למסיבה, שרשראות הוואי, גיטרות ומיקרופונים מתנפחים , טבעות לד זוהרות, קשתות מיוחדות זוהרות ,משרוקיות , משקפים ענקיים ועוד המון אביזרים מיוחדים שמתחדשים מפעם לפעם בחנויות .

הגדולים והקטנים רוקדים יחד ונהנים ממוזיקה ואוירה טובה, גם היושבים בכיסאות אלו שפחות אוהבים לרקוד באירועים שמים עליהם אביזר זוהר וצופים על האורחים משתוללים ברחבה.

  

 

איפה עוד תוכלו לראות אביזרים למסיבות משתלבים באירועים  ?

 

כיום גם הברים המעוצבים ובעיקר הברים המתוקים משלבים על העמדה שלהם את השרשראות הצבעוניות כובעים וכוסות מיוחדים , כגון – כוסות צייסר זוהרות.

האביזרים נותנים תוספת של יופי לבר המעוצב ,בעיקר אם מדובר על בר מתוקים שהאורחים בו הם ילדים שאוהבים גם מעט וגם צבעוניות.

בחתונות בוודאי תראו ברחבה את האביזרים בתוספת כפכפי גומי שנהוג היום לחלק בחתונות ומיועדים לבנות שכבר כואבות להן הרגלים מהעקביים הגבוהים.

 

 

כפכפי גומי שנהוג היום לחלק בחתונות

 

גם באירועים מסוג זה הדי-ג'י יחד עם החתן והכלה עומדים וזורקים אל האורחים ברחבה את האביזרים. 

מסיבות פול מון – קיימים לא מעט אביזרים למסיבות ובעיקר צבעי הפול מון שתפסו תאוצה בשנים האחרונות , הקונספט משגע והציורים אותם מציירים המאפרים והמאפרות מיוחדים ושונים. 

 

ובקיצור- אין חגיגה בלי אביזרים צבעוניים ברחבה! גם מקשט את האירוע ונותן יופי וגם מקפיץ את האורחים ברחבה ביחד עם המוזיקה. כולם אוהבים להצטלם באירועים לעלות לרשתות החברתיות או להצטלם אצל הצלם מגנטים. הכי חשוב תקשטו תיהנו ותגרמו לאורחים שלכם לדבר על האירוע גם בשבוע שאחרי! 

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי