אודות גל הקריוקי

הדברים העיקריים שצריך לדעת על גנרטור להשכרה

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > הדברים העיקריים שצריך לדעת על גנרטור להשכרה

 

     

רציתם לארגן מסיבה בשטח פתוח וכל מה שחסר לכם זה חשמל?

מעולה הגעתם למקום הנכון :)

 אם אתם מארגנים מסיבה ל- 20 , 50 , 100 , 200 משתתפים יש לנו פתרון מעולה בשבילכם... השכרת גנרטור.

 

אם בעבר לשכור גנרטור לתפעול עצמי היה דבר כמעט בלתי אפשרי והוא הצריך תפעול של איש טכני מטעם החברה, כיום כל אחד כמובן מעל גיל 18 יכול לשכור בעצמו את הגנרטור לשימוש שהוא צריך.
בשנים האחרונות יצרני הגנרטורים הבינו את הצורך לגנרטורים בציבור הרחב והם ביצעו כמה שינויים בגנרטורים שלהם כדי שיהפכו להיות בטיחותיים יותר, במיוחד בגנרטורים חד פאזיים שבכל זאת דורשים הארכה לאדמה.
 

הדברים העיקריים שצריך לדעת על גנרטור להשכרה

 

לכל גנרטור יש אספקת חשמל שונה, ניתן להשכיר גנרטורים החל מ-750 וולט ועד ל-100K.
בתחום השכרת גנרטורים למסיבות לרוב נעשה שימוש בגנרטורים בעוצמות של 2500W, 3500W, 5500W, 6500W. הספק חשמל הגנרטור להשכרה נמדד בכמות הצריכה שהוא דורש בהספקים של חשמל.

אם לדוגמא אתם מפעילים רמקול מוגבר בעוצמה של 500W, פנסי תאורה, ציוד לתקליטן וכד' תוכלו להסתפק בהשכרת גנרטור בהספק של 2500W, בעוד שאם תחברו כמה רמקולים במקביל עם ציוד נוסף הדורש יותר חשמל תצטרכו גנרטור בהספק של 5500-6500W.

 

באירועים גדולים לדוגמא כגון פסטיבלים משתמשים בכמה גנרטורים לרוב מושתקים בהספקים גבוהים מאוד וכמובן גם בגנרטורים לגיבוי בהנחה שתצוץ איזושהי תקלה פתאום.

 

בנוסף אם ניקח את נושא הבטיחות ברצינות יתר בכל זאת מדובר במכשיר שמספק חשמל ודורש תשומת לב רבה יותר.

לא ניכנס לפרטים איך פועל הגנרטור עצמו כי זה פחות רלוונטי לכרגע אך עם זאת הגנרטורים להשכרה כיום לשימוש העצמי בהחלט מקצועיים ועובדים בצורה נפלאה עם זמן חיים ארוך יותר.

 

כמה דלק צורך גנרטור להשכרה?

 

גנרטורים פשוטים יותר עד עוצמות של 5500W דורשים לרוב דלק מסוג בנזין בדיוק כפי שהרכב הפרטי שלנו צורך.
ההבדל בין סוג הדלק בנזין \ סולר תלוי בסוג המנוע של הגנרטור.
לכל גנרטור יש מיכל דלק וגודל המיכל משתנה בהתאם לגודל הגנרטור. ככל שהספק הגנרטור גבוה יותר כך הגנרטור יצרוך יותר דלק לשעה ותכולת המיכל תהיה גדולה יותר. בעוד שגנרטור בהספק של 2500 וואט צורך כליטר וחצי לשעה עם תכולה של 15 ליטר, גנרטור בהספק של 6500 וואט צורך כ-2 ליטר לשעה ותכולת המיכל שלו היא כ-25 ליטר ברוב הגנרטורים.

 

הפעלת הגנרטור להשכרה

 

איך מפעילים גנרטור?

 

הנעת הגנרטור למעשה פשוטה אך לעתים מבלבלת (אם מפספסים את אחד השלבים הראשונים בהנעה ניתן לגרום נזק לגנרטור במהלך ההפעלה שלו ולגרום לשריפת פלאג ההצתה, הצפה ונזק למנוע הפנימי.

תחילה עליכם להעביר את הגנרטור ממצב כיבוי להפעלה, לאחר מכן יש לפתוח את ברז הדלק על מנת לאפשר לדלק לזרום לבפנים, שלישית יש לדאוג להעביר את מתג ההצתה למצב התחלה כדי לאפשר הצתה ולאחר מכן למשוך בכבל המשיכה או להתניע ידני עם מפתח בהנחה שהאופציה הזאת קיימת בגנרטור.

 

רוצים לקרוא בהרחבה על גנרטורים להשכרה? לחצו כאן

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי