אודות גל הקריוקי

פתרון הקירור/האוורור הטוב ביותר לאירועים

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > מהו פתרון הקירור/האוורור הטוב ביותר לאירועים ?

 

     

לא מעט אנשים נכנסים לדילמה בנושא פתרון האיוורור הוא הקירור עבור האירוע שלהם, לעיתים כאשר חוגגי האירועים עורכים אירוע במקום פתוח כמו פארקים, יערות, חופי הים וכו' או לחלופין חוגגים אירוע באולמות או במקומות סגורים שבהם אין להם פתרון קירור עבור האורחים.

בימי הקיץ החמים יש צורך אדיר בפתרון שיתן תחושה טובה יותר לאורחים כמזג האוויר הוא חם במיוחד.

 

אז האמת שזו שאלה שהעסיקה גם אותנו לא מעט והחלטנו לבדוק עבורכם ועבורנו מהו הפתרון היעיל ביותר לקירור האורחים באירועים והגענו למספר מסקנות מעניינות.

 

אז ככה, האמת שהתשובה היא די חלוקה ואין תשובה אחת ברורה לכל סוגי האירועים ובשביל לעשות את זה קל יותר חילקנו את המאמר הזה לשני סוגי אירועים:

 

  1. אירועים המתקיים במקום סגור, כגון אוהלים לאירועים או אולם שמחות וכיוצא בזאת.
  2. אירועים המתקיימים בשטחים פתוחים, כגון בטבע, בפארקים, בחוף הים וכדומה.

 

חלוקה לשני סוגי אירועים תעזור לנו להביא לכם את המלצותינו בצורה המדויקת ביותר ותעזור לכם לקבל החלטה טובה יותר עבור האירוע שלכם.

 

אירועים המתקיימים בשטחים פתוחים

 

לגבי אירועים שמתקיימים בשטחים פתוחים נאמר ראשית שישנם שלושה פתרונות אפשריים להשיג פתרון אוורור יעיל:
 

  1. מצננים להשכרה
  2. מאווררים להשכרה
  3. מערפלי מים להשכרה

 

 

מהו פתרון האוורור הטוב ביותר לשטחים פתוחים?

 

בשטח פתוח אין לנו הרבה איך לקרר אלא יותר לאוורר ולהוריד את הטמפרטורות בשטח עד כמה שניתן ולפי מה שבדקנו ומצאנו הפתרון היעיל ביותר לאוורור, קירור והורדת הטמפרטורות באירוע המתקיים במקום פתוח זהו מצנן האוויר, למעשה שירות של השכרת מצננים יוכל בהחלט לעזור לכם בצורה הטובה ביותר, מה גם שזו היא האופציה הסבירה ביותר מבחינת המחיר לאחר מאווררים, מצננים יעזרו לכם להוריד את הטמפרטורה בחלל בכ-10-15 מעלות בממוצע ומצנן אחד יוכל לתת מענה גם לשטח גדול אך יחד עם זאת חשוב להבין כי יש חסרון גדול ולמצנן אוויר בכך שהוא לא מסייע לנו להורדת הלחות במקום, שכידוע לעיתים עצם הלחות בישראל יכולה להעיק מאד על ההרגשה. למרות זאת המצנן הוא הפתרון שנמצא כיעיל ביותר ויעזור לכם בהחלט לעבור את האירוע בהרגשה הרבה יותר טובה.

 

ישנה אופציה נוספת של בחירה במאווררים, את המאווררים התעשייתיים כולנו מכירים, הם בעצם עושים לנו רק אוויר, הם יכולים גם להתאים אם תרצו לחסוך בכסף ובתנאי שמזג האוויר הוא לא מאד מאד חם, כי בכל זאת המאוורר שלא כמו המצנן אוויר לא "מצנן" לנו את האוויר אלא רק מאוורר אותו.

 

ולאלה מכם ששואלים את עצמם אבל מה עם מערפלי המים, אז ככה, חשוב לזכור שמערפלי מים לא תמיד יתאימו לאירועים מכובדים, הם משפריצים קלות מים על האורחים ובכך מאווררים את המקום, אז אומנם זה לא כמו ששופכים עליכם דלי שלם של מים אך זה עדיין עלול להציק ולהיות לא נעים באירועים מכובדים, היינו ממליצים על האופציה הזאת למסיבות ריקודים בטבע או לאירוע בבריכה ולא יותר מזה.

 

אירועים המתקיימים במקומות סגורים

 

ברוב המקומות הסגורים יש מזגנים ובכך כמעט ואין צורך בפתרונות קירור אך אם אין לכם באותו מקום פתרון קירור או לחלופין אם אתם עורכים את האירוע באוהל לאירועים או שחלילה אתם צריכים פתרון אוורור לנמצאים בתוך סוכת אבלים אנו ממליצים על מזגנים ניידים, כן זה לא מפתיע במיוחד, כשמדובר על מקום סגור בהחלט אין כמו המזגן שיקרר לנו את המקום בצורה הטובה ביותר.

 

חשוב לשים לב שאנחנו מדברים אתכם על מזגנים תעשייתיים שיודעים לתת תפוקת קירור חזקה ועוצמתית, ישנם אנשים שבוחרים לקחת מזגן נייד קטן שהוא עד כ-1 כ"ס דבר שפחות יכול להועיל לאירועים גדולים ויותר מתאים לקירור של חדרים של עד 10 מ"ר ולכן אתם צריכים מזגן נייד תעשייתי בעוצמה של לפחות 3 כ"ס על מנת שיתן לכם מענה יעיל ובאמת יקרר ובמיוחד אם מדובר באירוע שהיו בו ריקודים ששם אנשים מזיעים יותר.

מקווים שעזרנו לכם לקבל החלטה טובה יותר ומאחלים לכם אירוע מהנה, מוצלח ובמזג אוויר נעים :)

 

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי