אודות גל הקריוקי

5 טיפים חשובים בבחירת ציוד הגברה להשכרה​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > 5 טיפים חשובים בבחירת ציוד הגברה להשכרה

 

      

בשנים האחרונות ציוד הגברה נהפך להיות חלק בלתי נפרד מכל אירוע שאנו מקיימים החל מאירועים קטנים של מספר אנשים בודדים ועד לאירועים גדולים של מאות אלפי אנשים.

 

העובדה שגם באירועים קטנים מאד ואף אירועים משפחתיים ההגברה הפכה לחלק בלתי נפרד ממנה מוכיחה לנו שוב שפתרון ההגברה הפך לקל, זול וזמין במיוחד עבור אירועים רבים, גם הקטנים מאד שבניהם.

 

זה לא סוד שהדרך הפשוטה ביותר כיום להשיג ציוד הגברה לאירוע חד פעמי שאנחנו עורכים זה באמצעות שירות של השכרת ציוד הגברה שנהפך לקל וזמין במיוחד.

 

במאמר הזה בחרנו לתת לכם 5 טיפים חשובים מאד בטרם אתם ניגשים לשכור ציוד הגברה עבור האירוע שלכם.

 

 1. עשו השוואת מחירים – בתחום ציוד ההגברה ישנם חברות רבות שיציעו לכם ציוד, לעיתים בתחום השכרת ציוד לאירועים ישנם הבדלים גדולים מאד על המחיר עבור אותו הציוד בדיוק ולכן אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר מחירים במספר חברות, בדרך זו תוכלו לחסוך עשרות ומאות שקלים.
   
 2. בדקו את איכות הציוד – לאיכות הציוד שאתם שוכרים יש חשיבות רבה, ישנם חברות שלצערנו מחזיקות במלאי ציוד לא מקצועי בכלל שעלול לגרום להרבה תקלות באירוע ולכן שאלו את אותה החברה שבה אתם מתכוונים לבחור מהי החברה של הרמקולים ויתר ציוד ההגברה ובדקו (תוכלו לעשות זאת בעזרת חיפוש פשוט של שם החברה בגוגל) האם אותו ציוד יוכל לתת לכם מענה מקצועי לאירוע.
   
 3. מה מתאים לכם באמת לאירוע? – כשאתם בוחרים ציוד הגברה עבור האירוע שלכם חשוב לבדוק באמת מה הוא הציוד המתאים לכם לאירוע, אל תסתכלו רק על המחיר, ישנם לקוחות שמסתכלים רק על המחיר ובסופו של דבר לוקחים ציוד שכלל לא נתן להם מענה עבור האירוע ויצא שהם יצאו "קירחים" משני הצדדים.
  דוגמה נפוצה לכך היא בהשכרת רמקולים, יש מי שמסתכל ברמקולים רק על המחיר ולא מבינים שאותו רמקול זול לא יתאים להם לכמות האנשים באירוע ואז לא יתן להם את המענה הרצוי.
  התייעצו עם איש מקצוע אם נציג מקצועי מהחברה שבה אתם מתכוונים לבחור ושאלו מה באמת מתאים לכם, חשוב מאד להתייעץ עם כמה חברות בעניין כדי שלא תפלו על מישהו שמעוניין רק למכור לכם וסתם ימליץ לכם על מה שלא באמת מתאים.
   

  השכרת רמקולים וציוד הגברה


   
 4. בחירה בחבילות הגברה מורכבות מראש – אם חקרתם קצת את תחום ההשכרת ציוד הגברה בטח נוכחתם לגלות שישנם לא מעט חברות שיציעו לכם חבילות הגברה שהם הרכיבו ללקוחותיהם במחירי טובים יותר, בחירה בחבילות אלה יכולות לחסוך לכם הרבה כסף והם יכולים להתאים לכם בצורה מקסימלית לאירוע, אגב, חבילות אלה לעיתים גם יוכלו להתאים לכם שמיוחד שכן חלקם כוללים ציוד שהוא לא רק ציוד הגברה כמו לדגומה השכרת תאורה או השכרת כסאות ושולחנות.
   
 5. בחירה בחברה שנותנת שירות טכני – דבר חשוב ביותר הוא שירות טכני הניתן מטעם חברת ההשכרה שממנה שכרתם את הציוד, בטח ובטח אם אתם לא בקיעים בתפעול הגברה באופן עצמאי. ישנם חברות המעניקות ללקוחותיהם שירות תמיכה טכני טלפוני הפעיל 24 שעות ביממה והם יהיו לצידכם ברגע שתצטרכו עזרה עם הציוד גם אם השעה תיהיה 3 בלילה.
  כל כך חשוב לבחור בחברה המספקת את השירות הזה, ישנם חברות רבות שעדיין לא נותנים את השירות הזה ולכן יש לשים לב לעניין.
  דוגמה לחברה שנותנת את השירות הזה היא גל הקריוקי שתספק לכם מענה 24 שעות ביממה ללקוחות ששכרו ציוד.

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי