אודות גל הקריוקי

3 רעיונות מושלמים לשדרוג בר מתוקים באירוע​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > 3 רעיונות מושלמים לשדרוג בר מתוקים באירוע​

       

בר מתוקים הפך בעשור האחרון לחוויית חובה בכל אירוע, החל מאירועים קטנים ועד לאירועים גדולים מאד אך יחד עם זאת שנת 2020 נראת כמפנה חדש בכל הקשור לבר מתוקים, מארגני אירועים רבים בוחרים בר מתוקים מיוחד יותר, מקצועי יותר ובעיקר מושך ומקורי יותר, חשבנו בשבילכם על 3 רעיונות מרכזיים שתוכלו לשפר ולסגנן אותם לפי בחירתכם, חשוב להדגיש שלקחנו את הרעיונות מסגנונות שונים של בר מתוקים שנתקלנו בהם ויחד עם חשיבה של מה באמת אנשים מחפשים הגענו לשלושת הרעיונות האלה בתקווה שזה יוסיף לכם הרבה לאירוע ויתן לכם מענה למה שאתם מחפשים.

 

 • בר מתוקים ממותג:
  אם אתם רוצים בר מתוקים אישי יותר ומקורי הרבה יותר אנחנו ממליצים לכם בחום לבחור בבר מתוקים ממותג עבור האירוע שלכם, בר מתוקים ממותג זה אומר ששם החוגג או שם המותג שלכם מופיע על כל מוצרי הבר או על חלקם, ניתן ליצור את המיתוג על גבי נייר אכילה מודפס בדיוק לפי קונספט ושם החוגג או המותג כך שבר המתוקים יהפוך להיות מקורי ומיוחד עבור החוגגים ובטח שגם עבור האורחים שלכם.
  כך, לדוגמה, אם אתם רוצים בר מתוקים לבר מצווה ואתם רוצים טיפה מעבר לבר המסורתי והרגיל שהתרגלנו אליו בעשור האחרון, דמיינו בר מתוקים שעל גבי הכלים המכילים את המתוקים ועל גבי הממתקים עצמם כתוב שם הילד או שכתוב לדוגמה: "ליאל חוגג בר מצווה" דבר שכזה יכול להפוך את בר המתוקים להרבה יותר מיוחד ותאמינו לנו שגם ילד הבר מצווה יתלהב כשיראה ששמו מתנוסס על גבי האוכל המתוק.
  אגב, לא רק על האוכל עצמו ניתן למתג, אופציה נוספת שמקובלת ומיוחדת מאד היא לעשות בלוני הליום ממותגים שתלויים על שולחן המתוקים שלכם, דבר שכזה ימשוך תשומת לב רבה ויהיה יפה ומיוחד.
   

דוגמה לבר מתוקים ממותג לבר מצווה

 

 • צבעים מותאמים אישית:
  בר המתוקים באירוע שלכם יכול להפוך לייחודי יותר אם תתאימו את הצבעים שלו לקונספט של האירוע, כיום ישנם מגוון ממתקים במגוון רחב מאד של טעמים עם צבעים שונים, אם אתם רוצים בר מתוקים לבת מצווה לדגומה נמליץ לכם לבחור בצבעים המתאימים לילדת הבת מצווה, כך שאם היא אוהבת לצורך הדגומה וורוד ולבן אז כל הממתקים והציוד הנלווה יהיו בצבע לבן וורוד.
  בחירת צבעי הבר מתוקים בהתאמה אישית תוכל להיות מיוחדת יותר ומחוברת באופן ישיר לקונספט האירוע, ראינו גם לא מעט אירועים של מותגים מסוימים שבר המתוקים באותם הצבעים של לוגו המותג, זה דבר שמוסיף המון שייכות לאירוע מאשר סתם בר מתוקים.
  בתמונה פה תוכלו לראות בר מתוקים שהתאימו אותו במיוחד לבת מצווה ולצבעים שהילדה אוהבת:

 

דוגמה לבר מתוקים על פי בחירת צבעים מותאמת אישית

 

 תוכלו לראות בתמונה שאפילו המפה עצמה משולבת בצבעים המותאמים לממתקים הפרוסים בשפע על הבר עצמו, שכמובן למפה יש חלק בלתי נפרד משולחן המתוקים.
 

 • שתפו את האורחים-
  דרך נפלאה במיוחד להפוך גם את האורחים עצמם לחלק בלתי נפרד מהאירוע וכחלק מיוחד בפני עצמו הוא לגרום לאוחרים שלנו לקחת דברים על פי טעמם, או לחלופין לאפשר להם לבחור ולהרכיב את הטעם האישי שלהם בעצמם, וניתן לכם גם דוגמאות שתבינו על מה אנחנו מדברים.
  תוכלו לשים על שולחן המתוקים את כל הדברים הרגילים שאתם שמים אך תחשבו איזה מגניב ומיוחד זה היה אם הייתם מצרפים לבר המתוקים תוספות שונות שכל אורח יוכל לבחור האם להוסיף אותם למאכל שלו, דוגמה נפוצה לזה היא מפל השוקולד האוהב שממקמים על הבר ולצידו שיפודי מרשמלו ומתוקים נוספים ובכך כל אורח בוחר האם לטבול את מקל המרשמלו שלו במפל השוקולד החם והטעים. דוגמה נוספת לכך היא הצעה של עוגה או קאפקייקס ולצידם תוספות כמו שברי מקופלת או שברי עוגיות אוראו כתוספת לאותה עוגה, ניתן לבחור גם במגוון סירופים שאוהבים כמו סירופ שוקולד, שוקולד וניל, מייפל ועוד.
  פעולה כזו תגרום לאורחים שלכם להתאהב בבר המתוקים המיוחד הזה שמאפשר להם לאכול את השילובים שהם הכי אוהבים! 

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי