אודות גל הקריוקי

התאמת ציוד הגברה לאירועים קטנים​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > התאמת ציוד הגברה לאירועים קטנים​​

       

 לעתים שאנו רוצים לערוך אירוע חד פעמי אנחנו מוצאים את עצמנו מעט מבולבלים.

הרי אנחנו יודעים שאנחנו צריכים ציוד הגברה אבל איזה ציוד אנחנו באמת צריכים לאירוע שלנו ?

קיימים עשרות דגמים שונים של רמקולים בעוצמות שונות חלקם פאסיביים (דרושים חיבור של מגבר חיצוני) חלקם אקטיביים (בלי מגבר מובנה פנימי), ואפילו חלקם עם חיבורי בלוטוס או חיבור ל USB.

 

כל אירוע מאופיין אחרת ודורש ציוד אחר.

בעוד שבאירועי קריוקי ניתן להשכיר בידורית שאליה ניתן להתחבר עם כבל AUX או להסתנכרן עם הפלאפון ישירות לרמקול, אירועים דוגמת הרמת כוסית או אירועי קד"מ ידרשו ציוד קצה מקצועי יותר.

 

השכרת ציוד הגברה לאירועים

 

אז כדי שנוכל לעשות סדר בדברים ניקח לצורך הדוגמא 2 אירועים שונים אשר דורשים תפעול וציוד שונה:

 

השכרת ציוד הגברה לאירוע עסקי:

ארגון אירוע עסקי דורש לרוב הפקה. בין אם מדובר בחברת הפקות שזו ההתמחות שלה או טיפול של בעל העסק אשר מארגן את האירוע יש צורך לדאוג להמון דברים על מנת לקיים את האירוע.

לשכור באופן עצמאי ציוד הגברה, תאורה במידת הצורך וציוד הקרנה כדוגמת מקרן ומסך \ מסכי LED וכד' או לשכור שירותי חברה חיצונית שתגיע עם צוות לתפעל את הכל, לדאוג למקום ולעיצוב, קבלת פנים, קייטרינג וכד'... קיימים המון פרטים קטנים שמצריכים טיפול.

 

הדגש בציוד ההגברה צריך להיות באיכות שלו, ושרשרת הסאונד הארוכה מושפעת למעשה מכל המרכיבים שבדרך, החל מהמיקרופון שדרכו מדבר הנואם ולא משנה אם מדובר במיקרופון אלחוטי, ידני או מדונה, איכות הכבלים שדרכם הסאונד עובר אשר נכנסים לתוך מרכז השליטה (המיקסר), והיציאה לתוך הרמקולים אשר מומלץ שיהיו מקצועיים ויפזרו את הסאונד בצורה האיכותית ביותר גם אם האורח עומד כמה מטרים בודדים מהרמקול.

 

אם אתם עורכים אירוע עסקי ואין לכם את היכולת לשכור את שירותיה של חברת הגברה מומלץ שתבצעו את השכרת הציוד בעצמכם.

חברת גל הקריוקי מספקת השכרת ציוד הגברה והקרנה לאירועים עסקיים לתפעול עצמאי, כך שאם אתם צריכים פודיום נואמים, השכרת רמקול ומיקרופון, השכרת מקרן ומסך ואת הציוד הטכני חברתנו תשמח לעזור לכם ואפילו להגיע עד למקום האירוע לחבר את הציוד ולאסוף אותו בסיום האירוע.

 

השכרת ציוד הגברה לאירוע פרטי:

תפעול ציוד לאירוע פרטי הוא פשוט יותר וזול יותר.

למעשה ניתן לחסוך בלא מעט מרכיבים בשרשרת הסאונד.

אם אתם לדוגמא עורכים מסיבה קטנה או אירוע שמצריך רק להשמיע מוזיקת רקע תוכלו בקלות להשכיר רמקול בגודל והעוצמה בהתאם למקום וכמות האורחים ולחבר את הרמקול ישירות לפלאפון או המחשב הנייד עם כבל AUX, כך שכל שעליכם לעשות הוא רק להכין רשימת שירים שמוכנה להשמעה.

כמובן שניתן להגיע ולאסוף את הציוד ישירות מהמחסן או לבקש הובלה עד בית הלקוח.

לעיתים באירועים פרטיים יהיה לכם צורך רק בהשכרת רמקול אחד ולא במערכת הגברה שלמה הכוללת מיקסר, מיקרופונים ועוד.

כדאי לפרט לאיש מקצוע מהו בדיוק הצורך שלכם בציוד ההגברה וכך תוכלו לקבל המלצה לגבי הציוד הרלוונטי לכם ביותר, מומלץ לא לפנות לאיש מקצוע אחד אלא למספר אנשי מקצוע כדי לקבל חוות דעת נכונה ומצקועית.

 

אם תרצו לקרוא איך לבחור ציוד הגברה בצורה מקצועית לחצו כאן >

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי