אודות גל הקריוקי

איך להיערך לאירוע בקיץ עם מצננים ?​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > איך להיערך לאירוע בקיץ עם מצננים ?​​

       

אם אתם עורכים אירוע בוודאי כבר ערכתם רשימה של כל הדברים אותם תצטרכו.

ארגון האירוע הוא דבר לא פשוט שמצריך ארגון מדויק , חיפוש באתרי האינטרנט אחר הציוד אותו אתם מחפשים , טלפונים הצעות מחיר ועוד.. 

כאשר אתם, מארגני האירוע, חשוב שתשימו לב לפרטים הקטנים ביותר, אותם הדברים שיהפכו את האירוע שלכם מאירוע נחמד לאירוע מושלם . 

באירועים המתקיימים בימי הקיץ החמים חשוב שתדאגו לצנן את האורחים שלכם שעלולים לסבול מהשמש היוקדת.

וכאן המצננים להשכרה הם מוצר חובה באירוע!

 

השכרת מצננים לאירועים

 

למה צריך מצננים לאירוע?

המצנן כשמו כן הוא – לצנן ! ולגרום לאורחים שלכם תחושה נעימה בחום הכבד.

המצנן להשכרה מיועד עבור אירועים המתקיימים בשטחים פתוחים וחצי פתוחים .

מטרתו לצנן ולגרום להפחתת הטמפרטורות גם בימי הקיץ החמים.

למצנן מיכל אותו יש למלא מים בתחילת האירוע ולדאוג למלא אותו מחדש בכל פעם שמתרוקן, אין לכם מה לדאוג רוב הסיכויים שמיכל המים שבו יספיק לכם לאירוע שלם ויותר.

ע"י מילוי המיכל וחיבור המצנן לחשמל אוויר שמוריד את הטמפרטורה.

המצנן אינו משפריץ מים וניתן למקם אותו בכל מקום אותו תרצו לצנן. לדוגמא אם האירוע מתקיים בשטח פתוח תוכלו למקם את המצנן ליד רחבת הריקודים ולפזר עוד מס' מצננים באזור בו יושבים האורחים.

תפעול המצנן מאוד פשוט ולא מצריך שום ידע קודם בהפעלתו , כל שתצטרכו לדאוג מים במיכל ולחבר את המצנן לחשמל. מומלץ למלא במיכל מים קרים ו/או להוסיף קוביות קרח כדי לקבל צינון מהיר וקר יותר.

את המצנן יש לשים במקום בטוח ולוודא שאין כבלי חשמל חשופים .

 

למה מומלץ להשכיר מצננים לאירוע?

כשמדובר באירוע חד פעמי מומלץ להשכיר מצננים ולא לקנות. עלויות ההשכרה הרבה יותר זולות ולא מצריכות מקום לאחסון הציוד . חברת ההשכרה שתספק לכם את הציוד בוודאי גם תדאג להובלה והתקנת הציוד במקום האירוע, תוודא שהכול תקין ועובד ובסיום האירוע תגיע לאסוף את הציוד . 

כמובן שחשוב לברר את עלויות ההובלה וההתקנה ולנסות לסגור מול חברת ההשכרה חבילה אטרקטיבית עבורכם הכוללת גם את הובלת והתקנת הציוד.

 

איך בוחרים מהי כמות המצננים לאירוע?

לפני שתתחילו לחפש חברות העוסקות בהשכרת מצננים ולבדוק מחירים, חשוב שתגיעו מוכנים לאחר שבדקתם את כמות המוזמנים לאירוע, מיקום האירוע, ומהו גודל השטח אותו תרצו לקרר.

לאחר שתדעו את כל התשובות לשאלות אלו תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת, ולקבל הצעות לגודל המצנן אותו תצטרכו לאירוע. קיימים גדלים שונים של מצננים וכל אחד מהם מוציא עוצמת קירור אחרת בהתאם לגודלו. במילים אחרות, ככל שהשטח גדול יותר מומלץ לקחת מצננים עם תפוקת אוויר גדולה יותר.

כך לדוגמה, לשטח של כ-50 מ"ר יוכל להספיק מנצן אחד של 12,000 מק"ש, אך חשוב לשים לב, אם מדובר על אירוע עם אורחים רבים כדוגמת 50 או 100 ומעלה (תלוי בגדול השטח שבו הם מתקבצים) מומלץ להוסיף עוד מצנן על מנת לשמור על פיזור אוויר שווה ולא להגיע למצב שבו האנשים חוסמים בגופם את אוויר המצנן.

בדקו שמי שאתם משוחחים איתו כדי לקבל הצעת מחיר אכן מבין בתחום וידע להתאים עבורכם בדיוק את כמות המצננים הנדרשת. תמיד מומלץ להשכיר יותר מצננים ולא פחות, בוודאי לא תרצו שהאורחים שהגיעו לכבד אתכם ילכו במהלך האירוע בעקבות החום הכבד.

 

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים ומדריכים נוספים<<

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי