אודות גל הקריוקי

איך להתמודד עם סידורי השבעה בזמן הקצר העומד לרשותנו​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > איך להתמודד עם סידורי השבעה בזמן הקצר העומד לרשותנו

       

לעיתים אנו נתקלים בחיים באירועים לא שגרתיים שמצריכים מאיתנו התארגנות מהירה ולא תמיד בזמן המתאים.

מוות של אדם קרוב הוא מקרה לא פשוט כלל המשפיע על המשפחה כולה.

בעקבות כך צריך לדאוג לפתרון מהיר ונוח עבור המבקרים במהלך השבעה.

במקרים אלו סוכת אבלים היא פתרון מצוין יעיל ומהיר. אל סוכת האבלים יכולים להגיע המנחמים כדי להתפלל ולנחם. ישנם סוגים שונים של אוהלים המגיעים במגוון גדלים.

במקרה שמדובר במוות של אדם קרוב אליכם תוכלו לבקש מחברה קרוב עזרה כדי לארגן את סידורי השבעה, הוא יבדוק עבורכם מול החברות השונות את מחירי האוהלים והתוספות השונות שתרצו להוסיף לאוהל.

זהו פתרון יעיל וקל על מנת להוריד מהעומס הקשה על המשפחה האבלה.

 

מהם היתרונות בהשכרת סוכת אבלים לשבעה?

קיימים מספר יתרונות שונים בהשכרת סוכת אבלים לשבעה, אחד היתרונות הבולטים היא הנוחות והמרווח שיש באוהל לעומת השבעה המתקיימת בתוך הבית. כך יוכלו המבקרים לשהות באוהל בצורה נוחה ולשבת ליד שולחנות וכיסאות. לעיתים בית הנפטר קטן ולא ניתן להכניס את כולם בתוך דירתו. בנוסף אוהל האבלים מאפשר הקמה מהירה עמיד בפני מזג האוויר אטום וחזק.

יחד עם זאת סוכת אבלים עוזרת לנו לרכז את העוברים והשבים במקום אחד מרוכז ובכך מונע "טיילת" ובלאגן בבית.

 

כמה עולה לשכור סוכת אבלים?

קיימות חברות שונות העוסקות בתחום השכרת סוכת אבלים, לכל אחת מחיר שונה וחבילות שונות בתוכן תוכלו למצוא גם השכרת שולחנות וכיסאות , השכרת תאורה וציוד הגברה לצורך דרשה במהלך השבעה.

השכרת מזרונים עמדת תה/קפה ומי חם. המחירים נעים בין 850 ₪ ומעלה בהתאם לגודל האוהל וזמן ההשכרה.

לרוב המחירים מותאמים לכל תקופת השבעה וכוללים בתוכם התקנה ופירוק האוהל.

וודאו עם החברה ממנה אתם משכירים מהו הציוד הנלווה המגיע עם האוהל, מהם התאריכים המדויקים בהם אתם צריכים את אוהל ומתי יגיעו לפרק.

 

מה כוללת בדרך כלל החבילה של השכרת סוכת אבלים? 

רוב החבילות כוללות את כל הציוד הנלווה שצריך עבור השבעה. מקרר עבור השתייה שולחנות וכיסאות פלסטיק , תאורה, ומי חם.

ניתן להשכיר גם מזרונים עבור האבלים או כיסאות פלסטיק נמוכים. בקשו מהחברה שמגיעה להתקין את סוכת האבלים שתסדר עבורכם גם את כל הציוד בתוך האוהל ובכך תמנעו התעסקות מיותרת בעת האבל.

 

סוכת אבלים עם ציוד נלווה

 

 

מתי ניתן להגיע ולהתקין את סוכת האבלים?

רוב החברות המתמחות בתחום לרוב מגיעות כבר באותו יום או מקסימום יום למחרת. החברה ממנה תשכירו את הציוד צריכה להיות סבלנית ומתחשבת בכל זאת מדובר במקרה של אובדן אדם קרוב. וודאו כי כבר בשיחת הטלפון הראשונה אתם מקבלים יחס אישי וסבלני ושהאיש הטכני מבין את הרגישות ועונה לכל השאלות שלכם .

שתפו את החברה על כמות האנשים הצפויים להגיע ומהו גודל המקום בו תרצו להתקין את האוהל. כך תוכל החברה לספק עבורכם את האוהל המתאים ביותר. במידה ותרצו ציוד נלווה נוסף לאוהל תוכלו לקבל עבור שאר הציוד הצעת מחיר מתאימה.

זכרו - חשוב לוודא כי המקום בו אתם מתכננים להקים את סוכת האבלים מיועדת הן מבחינת הגודל והן מבחינת הקרקע לבנייה של אוהל אבלים.

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים ומדריכים נוספים<<

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי