אודות גל הקריוקי

צריכים כסאות ושולחנות לאירוע? המאמר הזה בשבילכם​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > צריכים כסאות ושולחנות לאירוע? המאמר הזה בשבילכם​

 

 

קל לתת אווירה מושקעת ומיוחדת לאירועים המתקיימים בתוך שטח סגור.
אולם איך יוצרים אווירה לאירוע המתקיים בשטח פתוח? לשם כך, יש לעצב ולסדר את האירוע בשטח הפתוח, באופן שיראה מושקע ומעוצב כמו אירוע בשטח סגור. השכרה של שולחנות וכיסאות, נותנת מראה אחר לשטח.

 

מתי מתאים לשכור כיסאות פלסטיק לאירוע? 

כאשר אנו מתכננים אירוע, סוג הכיסאות הראשון שעולה לנו במחשבה, הוא כיסאות הפלסטיק הפשוטים.
מומלץ לבצע השכרת כיסאות פלסטיק לסוכות אבלים, או לאירועים שיש בהם הרצאות. היתרון בכיסאות פלסטיק, הוא שאפשר לסדר אותם בשורות. ולכן, מתאים מאוד לשכור כיסאות אלו עבור מתחמי ההרצאות.

 

 

השכרת כסאות

 

איך נותנים לכיסאות פלסטיק פשוטים מראה של כיסאות חתונה מעוצבים?

אין ספק, שהמחיר הזול של השכרת כיסאות הפלסטיק, מותאם לכל כיס. אולם, האם אפשר לקחת כיסא פלסטיק פשוט, ולתת לו מראה מעוצב? אפשר לקשט ולעטוף כיסאות פלסטיק בבדים לבנים. ממש כמו בחתונה. אפשר גם להדביק על הבד הלבן פרחים מיובשים. והרי לנו מראה של כיסאות חתונה מעוצבים. 
 

איך מובילים את השולחנות והכיסאות לשטח?

הדרך הטובה ביותר להביא את השולחנות והכיסאות לשטח, היא באמצעות משאית או נגרר, תלוי כמובן בכמות הכסאות שאתם שוכרים. בדרך כלל, מבצעת חברת ההשכרה את ההובלה של השולחנות והכיסאות לשטח, בתוספת תשלום.
צריך לזכור שבכל סוג של אירוע, יהיה מדובר בכמות גדולה של שולחנות וכיסאות. ולכן, יהיה קשה מאוד למארגני האירוע לשנע לבד את הכיסאות לשטח. לחברה מסודרת של השכרת ציוד לאירועים צריכה להיות אופציה של שינוע הציוד לשטח.

 

מתי מתאים לשכור שולחנות עץ לאירוע?

איזו סיטואציה מזכיר לכם צמד המילים "שולחן עץ"? אנו זוכרים היטב בחתונות את שולחנות העץ עליהם פרוסה מפה לבנה, ועליה הצלחות, הסכו"ם והאוכל. מתי מתאים לשכור שולחנות מעץ עבור האירוע? כאשר רוצים לתת לאירוע אווירה חגיגית. חתונות רבות מתקיימות בטבע. את שולחנות האוכל שמים בתוך אוהל סגור בחורף, או בשטח הפתוח בתקופת הקיץ. השולחנות עשויים מקרש עץ עגול או מלבני או מרובע לפי בקשת הלקוח, ומעמד ברזל מתקפל (נקרא גם "חמור").

 

איך הופכים שולחן עץ פשוט לשולחן מעוצב?

שולחנות עגולים מעץ, הן ציוד בסיסי לאירועים המתקיימים בחוץ? אולם איך מעצבים את השולחנות? פורסים עליהם מפה לבנה. כמובן, על השולחן שמים את דברי המאכל, והמשקאות. בשביל המראה המעוצב, אפשר לשכור צלחות לא מפלסטיק, וסכו"ם רגיל וכוסות זכוכית. גם לאירוע המתקיים בחוץ כדאי להחליט על קו עיצובי, כמו סידורי פרחים, או סידורי בלונים.
 

השכרת פינות ישיבה זולה לאירוע

המושג "זולה", אינו שייך רק לבני נוער. גם מבוגרים מכובדים, נהנים מפינות זולה ששמים באירועים.
המבוגרים לא ישתו משקאות אלכוהול ויפצחו פיצוחים, אך הם יישבו וישתו שתיה חמה ויאכלו עוגיות ועוגות.
פינות הזולה מורכבות משולחנות זולה קטנים, וספסלי זולה קטנים. הגובה של הכיסאות והספסלים נמוך מאוד. עליהם יש כריות צבעוניות. 


 

 

לא לשכוח לשכור צליה בקיץ לפינת הישיבה!  

מארגנים אירוע בשטח פתוח בתקופת הקיץ? לא לשכוח לשכור צליה בשביל פינות הישיבה! אם במהלך האירוע יש הרצאה, חשוב שמעל כיסאות הישיבה תהיה צליה. השמש הקופחת על הראש ללא צליה, עלולה לגרום להתייבשות. כמובן, חשוב לפזר בשטח מצננים לקירור, כדי שבפינות הישיבה יהיה קריר ונעים. 

 

 

>>לקריאה של מאמרים ומדריכים נוספים<<

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי