אודות גל הקריוקי

השכרת מיקסרים ופלטות אמנים

תפריט ניווט: דף הבית > ציוד להשכרה > השכרת מוצרים נלווים > השכרת מיקסרים ופלטות אומנים

 

מקיימים ערב קריוקי עם חברים או מסיבה אדירה? השכרת מיקסר לקריוקי היא האופציה בשבילכם! אצלנו תמצאו מיקסר להשכרה במחירים הכי זולים בארץ!

אז אם אתם מחפשים מיקסרים להשכרה? לחצו על התמונה לקבלת פרטים נוספים אודות המיקסר.

מחיר: 140 ₪ ​

השכרת מיקסר אומנים

12 ערוצים ברינגר

199

מיקסר 12 ערוצים ברינגר להשכרה

מחיר: 90 ₪ ​

השכרת מיקסר
7 ערוצים BTS

149

 מיקסר 7 ערוצים להשכרה - גל הקריוקי

מחיר: 49 ₪ ​

השכרת מיקסר
4 ערוצים​

110

השכרת מיקסר 4 ערוצים - גל הקריוקי

מחיר: 99 ₪ ​

השכרת מיקסר ברינגר

6 ערוצים

199

מיקסר 6 ערוצים להשכרה - גל הקריוקי

מה ההגדרה של מיקסר להשכרה / השכרת מיקסר ?

מיקסר להשכרה הוא בעצם מעין מכשיר שמשלב קולות שונים שנכנסים אליו ומנתב אותם,בשפה אחרת, מאפשר לנו לחבר כמה רמקולים ביחד לצרף אליהם מיקרופון או כמה מיקרופונים, לשלוט בעוצמת הקול של המוזיקה והמיקרופון, לחבר מכשיר הקלטה, לשלוט על איכות ועל צליל הקול ועוד..

בקיצור, מיקסר עוזר לכם לשלוט על כל העניינים מקרוב בכל מה שנוגע למערכת ההגברה שלכם.

 

למה אני בעצם צריך מיקסר להשכרה?

השכרת מיקסר זה דבר הכרחי לנו כאשר אנו רוצים לחבר כמה רמקולים או כמה מיקרופונים במקביל וגם לדאוג למספר מקורות שמע להישמע ברקמולים. אני נשתמש בהשכרת מיקסר כשאר נרצה לעשות קריוקי, לעשות מסיבה עם כמה רמקולים ומיקרופון וכלי נגינה, לנאומים ועוד..

 

השכרת מיקסר לקריוקי 

מיקסר להשכרה יכול לשמש גם כדי לעשות קריוקי, מיקסר זה אחד הדברים החשובים כשאנו עושים קריוקי, המיקסר מאפשר לנו לשלוט בעוצמת המוזיקה וגם בעוצמת הקול שלנו בשימוש עם המיקרופון, בנוסף למיקסר לקריוקי יש אפשרות של אפקט אקו, אפקט של הד שעוזר לנו להישמע טוב יותר, עוד אופציות נוספות שיש במיקסר לקריוקי זה אפשרות לשלוט בטון, בחדות ובבס של הקול שלנו.

כאשר אתם רוצים השכרת מיקסר לקריוקי כדאי שתבחרו במיקסר להשכרה עם אפקטים.

 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מיקסר להשכרה?

ראשית חשוב לדעת לאיזה שימוש אנחנו צריכים את ההשכרת מיקסר, האם אנו צריכים את זה לקריוקי או אולי להרצאה, נאום או מסיבה לדוגמא ובהתאם לנתון הזה להתאים לנו את המיקסר הטוב ביותר עבור השימוש שאנו צריכים אותו.

דבר נוסף - מה אנחנו רוצים לחבר למיקסר, כמה רמקולים, כמה מיקרופונים, האם יש לנו צורך לחבר מוניטורים למיקסר? לאחר שנדע בדיוק מה ברצוננו לחבר למיקסר להשכרה נדע גם מיקסר עם כמה ערוצים מתאים לנו, כך שלדוגמא אם נרצה לחבר 3 מיקרופונים, 2 רמקולים וכבל אודיו למוזיקה ישירות מהמחשב, יספיק לנו מיקסר של 8 ערוצים .

כמובן שיש עוד פרמטרים שאנו צריכים לקחת בחשבון לפני שאנו בוחרים מיקסר להשכרה אבל אלה העיקר.

 

 

מה זה אומר השכרת מיקסר 8 ערוצים, השכרת מיקסר 4 ערוצים וכן האלה.. מה זה כל הערוצים האלה?

כשאומרים את מספר הערוצים במיקסר מתכוונים בעצם לעד כמה חיבורים המיקסר מסוגל לקבל, ערוץ במיקסר יכול לקבל לדוגמא חיבור של רק מיקרופון אחד, ישנם ערוצים של כניסות ויציאות, לדוגמא, הרמקול  שאנו מחברים למיקסר הוא מתחבר לערוץ יציאה והמוזיקה שאנו מחברים  באמצעות כבל מהמיקסר למחשב זה מתחבר לערוץ כניסה, אנחנו מכניסים מוזיקה למיקסר בערוץ כניסה והמוזיקה יוצאת מהרמקול מערוץ היציאה.

 

שימוש בהשכרת מיקסר בשביל חיבור של כלי נגינה:

ניתן גם להשתמש במיקסר להשכרה כדי לחבר כלי נגינה מסויים או מספר רב של כלי נגינה, תלוי במספר הערוצים של המיקסר. כאשר בוחרים בהשכרת מיקסר בשביל כלי נגינה שונים כמו גיטרה, אורגן ועוד יש לקחת בחשבון את מספר הערוצי כניסה או נקרא גם ערוצי מונו כדי לוודא שהמיקסר יענה על הצרכים.

 

שימוש בהשכרת מיקסר בשביל הקלטת אירוע:

ניתן לעשות שימוש בהשכרת מיקסר גם כדי לחבר מכשיר הקלטה למיקסר ולהקליט את כל האירוע כפי ששומעים בהגברה, ישנם מיקסרים שמגיעים עם כרטיסי הקלטה פנימיים אבל רוב המיקסרים לא מגיעים עם זה. לרוב אם תזמינו צלם לאירוע שלכם למשל הוא ירצה להתחבר עם מכשיר ההקלטה שלו למיקסר על מנת להקליט טוב את האירוע שגם בוידיאו שהוא עושה ישמעו את הסאונד טוב ובאיכות מעולה.

 

בקיצור, מיקסר זה דבר הכרחי שכמעט ואי אפשר להסתדר בלעדיו בהקשר של הגברה לאירוע, אם אתם מתלבטים או לא יודעים איזה השכרת מיקסר מתאים לכם אנו יותר מנשמח לעזור ולייעץ לכם בנושא הזה ולחלוק מהידע שלנו בתחום.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון : 054-6734722 ונשמח לתת שרות מכל הלב.

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי

שלח

שם:

*שדה חובה

תודה רבה!

קיבלנו את הפרטים שלך ואנו נחזור אלייך בהקדם :)

טלפון:

*שדה חובה

רוצה שנחזור אלייך עם פרטים נוספים על המוצר?

השאירו עכשיו שם וטלפון ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!