מתנפחים להשכרה, לא מה שחשבתם!

במאמר הבא נספר לכם קצת על סוגי מתנפחים נסביר כיצד לתפעל מתנפח וכמובן נסביר ונדגיש את כללי הזהירות בזמן השימוש והקפיצות על כל סוגי המתנפחים.

כיום בכל יום הולדת או מסיבת ילדים אפשר לשכור מתנפח כאטרקציה כיפית ומהנה לילדים זה כיף זה חוויתי וזה יחסית זול בשוק השכרת ציוד לאירועים בקטגוריית השכרת מתנפחים לילדים.

הרבה הורים ואנשי משפחה חושבים שמתנפחים זה "כאב ראש" אז בואו נחדש לכם: אין יותר פשוט וקל מזה. פעולה חוויתית ופשוטה על הדרך.

ישנם מתנפחים בסדר גודל שונה וישנם מתנפחים המתאימים לגילאים שונים חלקם לגילאים גדולים יותר וחלקם לקטנים יותר.

יש לשים לב שכל מתנפח לפי גודלו מתאים למספר מצומצם של ילדים לכן יש תמיד לשים לב להוראות יצרן המתנפח על מנת לא להגיע למצב של פציעה חלילה או נזק לילדים.

מתנפחים להשכרה - גל הקריוקי

ישנם מתנפחים אשר מתאימים לפעילות שכוללת מים ובריכה.

מתנפחים אלו שונים בסוגם ובניפוח שלהם כולל המפוח מהמתנפחים ללא מים.

פעולת הניפוח פשוטה וקלה וכמו כן גם הקיפול הכל חוזר למקומו מסודר ומקופל.

המפוח מתחבר ישרות למתנפח בקלות ובלחיצת כפתור תוך דקה אחת בלבד המתנפח עומד .

יש לשים לב מאוד שכאשר אנו מורידים את האוויר מהמתנפח אסור שיהיה אף ילד עליו בשל חלילה סכנה מחנק ופציעות נוספות.

בשוק השכרת המתנפחים קיימים המון צורות ושילוב של מתנפחים.

מתנפח קפיצה רגילמתנפח קפיצה בשילוב מגלשה, מתנפח בשילוב מנהרה, מתנפח בשילוב מכשולים וכן הלאה והלאה סוגי מתנפחים כאלה ואחרים.

ניתן באירוע רב ילדים להשכיר כמה מתנפחים ובכך לחלק את הילדים לפי גילאים על מנת ליצור סדר מסוים ולא להגיע למצב שילד קטן נפגע מילד גדול.

הורה מלווה או אחראי היום הולדת יכול לעמוד לסדר את עליית הילדים בתורות ובכך למנוע חוסר סדר ובלאגן.

השכרת מתנפחים - גל הקריוקי

במתנפחים אשר ניתן להוסיף מים לרוב יש מגלשה אשר מחליקה כאשר משפריצים מים על המתנפח ולרוב יש גם בריכה קטנה שכשאר מתגלשים נופלים השייר לתוך הבריכה הכיפית. כמובן שפעילות זו מתאימה לרוב רק בעונת הקיץ.

אם אתם עושים את האירוע שלכם מחוץ לבית במקום בו אין גישה זמינה לשקע חשמל, תוכלו לבחור באופציה של השכרת גנרטור ובכך תוכלו לפתור את בעיית החשמל לצורך המתנפח.

בקיצור, מתנפחים זה פתרון קל ויעיל גם להורים וגם לילדים, המתנפחים שלנו הם קלים ופשוטים לתפעול מה גם שהם במחירים הזולים ביותר בשוק.

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.