סידור ועיצוב בלונים לברית

אם הגעתם לפה כנראה שחיפשתם סידור בלונים לברית :)

דבר ראשון, מזל טוב 💖

דבר שני, הגעתם ליעד ⭐️

אם אתם מחפשים סידור בלונים מושלם לברית שיגרום לאורחים שלכם להיות בשוק מקומכם איתנו!

אנחנו ניצור לכם עיצוב בלונים מושלם לברית, בהתאמה אישית, בדיוק לפי טעמכם ויחד נהפוך את עיצוב הבלונים לדבר הכי יפה באירוע המדהים שתעשו!

למטה תוכלו לראות מגוון דוגמאות לאירועי ברית שכבר עשינו, אנחנו יותר מנשמח לעשות גם לכם עיצוב בלונים לברית בדיוק לפי טעמכם האישי ✔️

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לעיצוב וסידור בלונים לברית חייגו עכשיו >> 03-570-61-73

או השאירו פרטים בטופס מתחת לגלריית התמונות.

מחכים להפוך לך את החלום למציאות :)


על עיצוב וסידור בלונים לברית - רעיונות וטיפים מעשיים

במה שונה ברית מילה מאירועים אחרים?

בברית, חתן השמחה בולט לזמן קצר. יש את הטקס הדתי של ברית המילה. אולם בזמן הסעודה, בקושי רואים את התינוק. יטפלו בו בחדר צדדי, או שהוא יירדם ויישן בשקט בעגלה. ולכן, התינוק אינו יכול להיות שותף בתכנון קישוט האולם. תשומת הלב בעת הסעודה עוברת לאחים הצעירים ולבני הדודים או כמובן להורים המאושרים.

ולכן, האולם יקושט בסגנון המותאם עבורם. עיצוב בלונים לברית, שונה מאוד מעיצובי בלונים לאירועים אחרים.

צורות הבלונים העיקריות בברית, קשורות לחתן השמחה- בובת תינוק מבלונים, ובובות מוצץ.

שילובי צבעי בלונים המתאימים לברית המילה

כאשר באים לתכנן את שילובי צבעי הבלונים לברית המילה, צריכים להחליט האם רוצים שסגנון עיצוב האולם יהיה יוקרתי, או להשתמש בסגנון ילדותי. כאשר רוצים לתת עיצוב יוקרתי לאולם, כדאי להשתמש בבלונים בגווני לבן- זהב- כסף. אולם, כאשר רוצים לתת לאולם עיצוב בסגנון ילדותי, אפשר להשתמש בבלונים בגווני לבן- תכלת, או בשילוב צבעים של צהוב- אדום- ירוק.

אם עוטפים בלון גדול בבד יפה בצבע תכלת, אפשר לשזור בחוט שמתחתיו זרי בלונים צבעוניים.

איך משלבים את בובות המוצץ מבלונים באולם?

לא קשה לשלב בובות מוצץ מבלונים ברחבי האולם. הכנת מוצץ מבלונים פשוטה מאוד. מומלץ להכין צורות מוצץ גדולות, ולא צורות מוצץ קטנות. אפשר להכין את הראש של בובת המוצץ מבלון שקוף, שבתוכו יש בלונים קטנים.

בלוני מוצץ לברית

עיצוב בובת התינוק מבלונים

את התינוק יוצרים מבלונים בצבעי כתום או ורוד מוזהב, ועל הראש מציירים תווי פנים תינוקיות נחמדות. האמן המפסל יחליט האם לצייר עיניים סגורות או פתוחות. בובת התינוק מבלונים צריכה שמיכה. ולכן, טבעי מאוד להכין "שמיכה" מבלונים בגווני תכלת לבן.

בנוסף, יש ליצור "מיטה" עבור בובת התינוק מבלונים. אפשר לשלב במיצג הבלונים של בובת התינוק, צעצועים ואביזרים אמתיים של תינוק. אחד מהמוטיבים הנפוצים בברית המילה, הוא בלון הליום בצורת ראש תינוק.

דמויות מעניינות של בלונים במסיבת ברית המילה

מי אמר שחייבים בברית המילה לשים רק בובת בלון בצורת תינוק? אפשר לתלות באולם דמויות מעניינות נוספו, כמו "טוויטי", ו"בוב ספוג". כדאי לבחור את ההעדפות לפי העדפות של האחרים הצעירים. דמויות נוספות שילדים אוהבים שמתאימות לברית המילה, אלו "הדרדסים". אפשר גם להסתפק בבלונים עם עיצוב "סמיילי". אפשר ליצור מיצג של זוג הורים מבלונים, המחזיקים תינוק בידם. אפשר לבקש ממעצב הבלונים שיכין גם דמויות קטנות ויפזר בשטח, כדי שהילדים יוכלו לשחק אתם, ולהצטלם עם הדמויות.

עיצוב שער כניסה מבלונים לברית המילה

אפשר לעצב לברית המילה שערים יפים מבלונים, באווירה של תינוקות. אפשר לעצב את קשת הכניסה בצורה של עמודים מבלונים, ואת הקשת לעצב בצורה של מוצצים מבלונים המחוברים אחד לשני. כמובן, הגוונים המתאימים ביותר לשער הם כחול- לבן- תכלת. אפשר לשים בובות תינוק מבלונים על העמודים של שער הכניסה. אפשר להכין נדנדה עם תינוק מבלונים, ולתלות באמצעות בלוני נקניק את הנדנדה עם התינוק על הקשת של שער הכניסה. אפשר גם לוותר על הקשת מבלונים, אך לפסל 2 בקבוקי תינוק ענקיים, שמורכבים מעשרות ואף מאות בלונים קטנטנים.

אם תרצו להוסיף עוד "שואו" לשער הכניסה ניתן להשיג דרך גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים גם מכונת בועות סבון להשכרה שתתן אווירה טובה עם בלוני סבון המרחפים בכניסה.

שער כניסה מבלונים בסגנון "וולט דיסני"- יש משפחות שמעדיפות להזמין למסיבת הברית שער מבלונים, בסגנון "וולט דיסני".

כשבתור עמודים, מעצבים מבלונים דמויות "וולט דיסני". בקשת, תולים בלונים צבעוניים. צבעי הסלונים שעל הקשת, צריכים להתאים לצבעי הדמויות של מיקי מאוס.

קירות מבלונים לברית המילה

קיר הבלונים לברית המילה, יהיה שונה מקיר בלונים לאירועים אחרים. בקיר ישובצו בלונים צבעוניים בצבעים המתאימים לגיל הרך. סגנונות הקירות המתאימים לברית מילה, הם קירות לבנים עם תפזורת של בלונים כחולים, או קירות עם בלונים מיוחדים צבעוניים המזכירים סוכריות.

עמדות צילום מבלונים לברית המילה

אפשר ליצור מבלונים מיצגים יפים למסיבת ברית המילה, שישמשו לעמדות צילום. כמובן, חלק מהמיצגים של אולם סעודת הברית, יכילו בובת תינוק. חלק אחר של המיצגים, ישלב בובת דובי, עם זרי בלונים. אפשר להכין מיצגים אחרים מבלונים לצורך צילום בברית. אפשר למשל להציב דובי ענק מבלונים. מיצג נוסף יפה שאפשר ליצור מבלונים, הוא כדור סל. לוקחים בלון גדול ושמים עליו רשת. עוד סוג מרהיב של עמדת צילום מבלונים שאפשר ליצור לברית, הוא קשת עגולה העשויה מבלונים. כדאי לשלב בעיגול זה כמה שכבות של בלונים, בגווני תכלת- לבן, זהב.

עמדת צילום מבלונים לברית

לא שכחנו את החסידה! חלק מהמשפחות מזמינות פיסול מבלונים של מיצג בו חסידה מביאה תינוק. אפשר להצטלם ליד המיצג, ולצאת עם מגנט.

לילה טוב וחלומות פז

אין שינה עמוקה יותר משינה של תינוק. אמנם בגילאי 8 ימים התינוקות הקטנים לא כל כך ישנים. אך הם יגדלו וישנו שעות רבות ביממה עד שבהדרגה יפחיתו את שעות השינה שלהם. לכן, אפשר לעצב את אולם הברית בבלונים לפי מוטיב השינה. אפשר ליצור עננים מבלונים לבנים, ועליהם לשים בלונים שקופים. לידם אפשר לעצב מיצג של חצי קשת כחול, ולשים בו כוכבים. אפשר ליצור קיר צילום מבלונים בנושא הלילה. לרקע בוחרים קיר שחור. בתוך הרקע משבצים בלונים בגווני זהב, לבן וכתום.

איזה משפט לברית נרכיב מבלונים?

גם לברית המילה, בדומה לעיצוב בלונים לבר מצווה או לסידור בלונים לבת מצווה, כדאי להרכיב משפט מבלונים.

אפשר להרכיב מבלוני אותיות משפט יפה באנגלית. אפשר כמובן גם להרכיב משפטי ברכה בעברית. באנגלית מתאים לכתוב NEW BABY. בעברית אפשר לכתוב "נסיך נולד". אם רוצים במילה אחת לתמצת את האירוע, אפשר להכין מיצג מהאותיות BABY.

סידורי בלונים לשולחנות בברית

סידורי בלונים לשולחנות בברית המילה משודרגים יותר באירועים אחרים.

3 המוטיבים העיקריים המופיעים בסידורי בלונים לשולחנות בברית- הם: דובי, תינוק, ומוצץ. ישנם מספר דרכים לשלב את המוטיבים בשולחנות, עם סידורי בלונים יפים. מומלץ לשים על השולחנות בלון שקוף גדול, ובתוכו בובה הקשורה לעולם התינוקות. למשל: בלון שקוף גדול עם בובת דובי. כמובן, שבברית מילה צבע הבובות יהיה תכלת. אפשר גם לקשור את הבובות אל זר בלונים יפה, ולשים על השולחנות. דרך אחרת לקשט את השולחנות, היא לשים עליהם בקבוקי ענק מבלונים. סוג נוסף של בלונים שאפשר לשים על השולחנות- הם קוביות מבלונים.

שילוב בלונים בשולחן המתוקים במסיבת הברית

סביר להניח שתרצו לפנק את הילדים בברית, ולארגן שולחן מתוקים. כדי להוסיף לבר המתוקים מראה יפה יותר, אפשר להוסיף סידורי בלונים בשולחן. חשוב ליצור התאמת צבעים בין הכלים והמפות החד פעמיות, לבין הבלונים.

בר מתוקים לברית הוא נושא שלם בפני עצמו היכול להוסיף המון לאירוע שלכם.

לא לשכוח לארגן הפעלה בבלונים בסעודת הברית

בחתונה יש ריקודים. בבר מצווה ובת מצווה, יש דרשות של הצעירים חתני השמחה.

איך ממלאים את הזמן בתוכן מעניין? לשם כך, מומלץ להזמין הפעלה בבלונים, כך, יעבירו הילדים את הזמן  בנעימים בצורה חווייתית, שתלמד אותם כיצד ליצור לעצמם צורות מבלונים. בזמן שהילדים בפעילות, המבוגרים יכולים להגיד דברי ברכה.

הילדים יכולים להצטלם במסיבה עם התוצרים שהכינו בסדנא, ושהמפעיל הכין בעבורם, ולקבל מגנט יפה כמזכרת.

ומי אמר שגם מבוגרים לא יכולים ללמוד וליהנות מסדנת בלונים? אפשר גם להניח את התוצרים מבלונים שהכינו הילדים אחד ליד השני, ולצלם. 


צריכים עזרה? ייעוץ? הצעת מחיר?

צלצלו אלינו ל-

או שפשוט השאירו לנו את הפרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם
  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.