סידור ועיצוב בלונים לבר מצווה

דמיינו מלא בלונים מעוצבים בדיוק לפי הטעם שלכם, עם הצבעים שתרצו ובכל צורה שתבקשו.

אנחנו מתמחים בעיצוב בלונים לבר מצווה בהתאמה אישית ובמחיר מדהים!

מבטיחים לשפר את הבר מצווה שלכם בכמה רמות ואפילו הרבה מעבר למצופה

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העבודות המעולות שהצלחנו ליצור בלא מעט בר מצוות!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לעיצוב וסידור בלונים לבר מצווה חייגו עכשיו >> 03-570-61-73

או השאירו פרטים בטופס מתחת לגלריית התמונות.

מחכים להפוך לך את החלום למציאות :)

עיצוב וסידור בלונים לבר מצווה - מאמר שיעשה לכם סדר בראש

עיצוב של בלונים למסיבת בר המצווה, שונה מאוד מעיצוב וסידור של בלונים למסיבת בת מצווה.

גווני הבלונים בהם מעצבים את מסיבת בר המצווה יהיו לבן וכחול. לפעמים, יעדיפו הבנים הצעירים להשתמש דווקא בגווני צהוב ושחור (בית"ר) או לחלופין קבוצת כדורגל אחרת שאהובה עליהם.

סגנון יוקרתי של עיצוב שערים מבלונים לבר מצווה, הוא סגנון המשתמש בגווני שחור- לבן- כסף. אפשר באמצעות פיסול בבלונים, ליצור עמדות מרהיבות לצילום מגנטים. חשוב לתכנן ביחד עם הנער הצעיר את סגנון העיצוב והפיסול בבלונים במסיבת בר המצווה שלו.

איך נותנים לבר מצווה גוון יוקרתי באמצעות בלונים?

מסיבת בר מצווה יכולה להיות אירוע קטן ופשוט, או שיכולה להיות אירוע המזכיר חתונה. באמצעות עיצוב בלונים, אפשר להפוך את מסיבת בר המצווה לאירוע יוקרתי. גווני הבלונים שייתנו לאירוע אווירה יוקרתית, יהיו 2 סוגי השילובים הבאים: זהב- לבן- כחול, או כסף- לבן- שחור. כאשר בוחרים את סוגי הבלונים בגווני כסף וזהב, מומלץ לבחור בבלונים בוהקים וזוהרים. בלונים פשוטים יותר שאפשר לשים בבר המצווה כדי לתת עיצוב יוקרתי, הם בלונים שחורים עם עיטורים לבנים, ובלונים לבנים עם עיטורים שחורים.

עיצוב מרהיב של קשת בלונים לבר מצווה

ישנם הבדלי סגנון בין עיצוב שערים מבלונים לבר מצווה, לבין שערים של עיצוב מבלונים לבת מצווה.

עיצובי השערים מבלונים למסיבת בר המצווה- מושקעים ומרשימים יותר.

לפעמים, ישלבו בעיצוב השער בלונים ואלמנטים מקוריים.

הנה לכם מספר דוגמאות לקשת בלונים מומלצת לבר מצווה:

שערים מהסרטים- למה לא לעצב למסיבת בר המצווה שער בסגנון סרטים? אפשר למשל לעצב שער מרהיב בסגנון "מלך האריות". מעצבים 2 עצי דקל מעוקמים, ולידם את הדמויות "סימבה" ו"מופאסה". לחלופין כל סרט אחר שילד הבר מצווה אוהב יכול להיות דבר יפה שמתאים לאופי הילד.

עמודים לשערים- אפשר ליצור מבלונים עמודים אומנותיים שישמשו שער כניסה למסיבה. שילובי הצבעים המתאימים ביותר לעמודים מבלונים בבר מצווה, הם שחור וזהב. אולם, גם עמודים מבלונים בגווני כחול לבן נפוצים מאוד.

שערים עבים- מי אמר שחייבים ליצור שער דק מבלונים עבור בר המצווה? אפשר ליצור שער עבה יותר, המכיל כמה שכבות של בלונים מפותלים, ולשים בהם פרחים, ובלונים בצורת אותיות. חשוב להשתמש לעיצוב שערים אלו רק ב2 גוונים של בלונים.

דמות חתן הבר מצווה מבלונים

חלק מעיצוב הבלונים לבר המצווה, כולל הכנת דמות של "חתן הבר מצווה". הדמות מעוצבת מבלוני נקניק. מכינים לדמות מכנסיים שחורות, חולצה לבנה, עניבה, ופנים. באמצעות בלון אדום של הפה, יוצרים לדמות הבעת חיוך. בבר מצווה של נער דתי, אפשר להוסיף תפילין לדמות הנער מבלונים. ישנם משפחות שישקיעו, וישימו דמות נער בר מצווה מבלונים על כל שולחן.

היכן נמצא חתן בר המצווה מבלונים? את חתן בר המצווה, אפשר למקם במיקומים שונים באולם. אפשר לשים את הדמות על שולחן הכבוד. אפשר לשים את הדמות בשער הכניסה.

דמויות מבלונים לבר המצווה

הדמות הנפוצה ביותר מבלונים לבר המצווה, היא דמות חתן בר המצווה. בחלק מהמסיבות, יעצבו דמויות נוספות לפי העדפת הנער. לפעמים, יתאימו שחקני כדורגל וכדורסל מבלונים. אפשר לעצב דמויות "גיבורי על" מבלונים, או דמויות מסרטים כמו למשל "שרק", "הענק הירוק" ועוד.

צורות מיוחדות של בלונים לבר מצווה

איזה צורות של בלונים מתאים לשים בבר מצווה? צורת כתר מתאימה מאוד. אם הנער חובב כדורסל וכדורגל, אפשר לשים בלונים בצורות אלו. דרך מיוחדת לתת לאולם בר המצווה אוירה מיוחדת, היא לשים בלונים בצורת מעוינים. כמובן, גם בבר מצווה שמים כוכבים מבלונים, אך הצבעים יתאימו לבנים.

סידורי בלונים מיוחדים לשולחנות מסיבת בר המצווה

אפשר באמצעות פיסול בבלונים, ליצור סידורים מרהיבים של בלונים לשולחנות במסיבת בר המצווה.

סוג יפה של סידור בלונים לשולחנות, הוא פיסול של מנורות אומנותיות. כדי ליצור מנורה, יש לשים בלון צהוב בתוך בלון שקוף, וליצור עמודים מבלוני נקניק. אם המוטו של העיצוב בבלונים הוא גווני בית"ר (צהוב, לבן, שחור) לצורך הדוגמה, כדאי לשים על השולחנות זרי בלונים בגוונים אלו. אם רוצים להדגיש במסיבה את גווני התפילין, אפשר לשים בלונים בגווני שחור- לבן, עם עיטורים, וליידם מייצג תפילין. סוג נוסף של סידורי בלונים מקוריים לבר מצווה, הוא בלונים שקופים ובתוכם בקבוק יין.

עמדות צילום מעוצבות מבלונים

בכל אירוע בר מצווה, מקבלים המשתתפים מזכרת של מגנט עם תמונה.

אפשר ליצור עמדות מרהיבות לצילום מגנטים. עמדות הצילום הטובות ביותר, הם מיצגים מבלונים, המורכבים מחצי קשת ומרקע יפה, ודמויות מבלונים. סוג נוסף של עמדת צילום לבר מצווה, הוא קיר מבלונים או איך שקוראים לו "קיר בלונים" הגוון הנפוץ ביותר עבור קירות מבלונים, הוא כסף. הדמויות הנפוצות ביותר מבלונים בעמדות הצילום, הם מ"מלך האריות", ודמויות מפורסמות אחרות מסרטי אנימציה לילדים.

תפקיד הבלונים השקופים במסיבת בר המצווה

במסיבת בר המצווה, יש לבלונים השקופים הגדולים תפקידים מיוחדים. שילוב של בלונים שקופים עם בלוני זהב וכסף, הופך את הגוון השקוף ליוקרתי. לפעמים, בתוך הבלונים השקופים יהיו סידורי בלונים בגוונים יוקרתיים. אפשר לשדרג את הבלונים השקופים, ולהוסיף להם נורות לד קטנות עם תאורה מתחלפת. לפעמים, יהיה כיתוב מעל הבלונים השקופים וניתן להזמין זאת מאיתנו באמצעות שירות של בלונים ממותגים.

כתיבה באמצעות בלונים

מומלץ לכתוב את שם חתן בר המצווה באמצעות בלונים מאותיות. המשפט יהיה מורכב משם הנער, והמילים "בן 13". אפשר גם לכתוב את המשפט הזה על בלונים שקופים גדולים. לפעמים, תולים את האותיות על הקיר, ולפעמים על השער מבלונים. אפשר לבחור למספר "13", בלונים צבעוניים נוצצים עם ציורים של כוכבים. אם דלתות הכניסה לאולם עשויות מזכוכית, אפשר לתלות עליהם בלוני צורות ואותיות שירכיבו את המשפט הבא: "יום הולדת 13 שמח" או משהו בסגנון שיכול להתאים לאירוע הבר מצווה.

איך מעצבים את הספרה 13? ישנם 2 אפשרויות לכתוב את הספרה 13 מבלונים. אפשרות אחת, היא לנפח בלונים בצורת ספרות. אפשרות שנייה, היא לעצב את המספרים מהרבה בלונים קטנים המחוברים בניהם. כדאי לבחור אחד משילובי הצבעים הבאים: כחול- לבן, צהוב- שחור, צהוב- זהב, כחול- ירוק, זהב- לבן, כחול- כתום. אם בחרתם להזמין בלוני ספרות, תוכלו לשים את הספרות על עמודים מיוחדים מבלונים בצבע לבן. הצבע המומלץ ביותר לבלוני הספרות הוא כסף. אולם, לפעמים גם ספרות מבלונים בצבע כחול יוכלו להתאים. הצבע שתבחרו עבור הספרות, צריך להיות הצבע הדומיננטי בעיצוב האירוע. אם בחרתם בעמודים מבלונים בשילוב צבעים תוסס, כדאי להציב לידם דמות מבלונים עם צבעי חולצה תואמים. בדרך כלל, דמויות אלו יהיו נגני גיטרה, ושחקני כדורסל או כדורגל.

כיסוי תקרת אולם מסיבת בר המצווה בבלונים - תקרת בלונים

כדי לתת למסיבת בר המצווה אופי גברי, כדאי לכסות את תקרת האולם בבלוני הליום פשוטים, בצבעי כחול, ירוק, צהוב, זהב. בכיסוי התקרה של האולם בבלוני הליום, כדי להשתמש כאשר המסיבה נערכת בבית פרטי, או באולם קטן ופשוט. כיסוי התקרה, נותן לשטח הפשוט מראה יוקרתי יותר.

שדרוג מסיבת בר המצווה באמצעות רקע מבלונים

כדאי לשדרג את מסיבת בר המצווה עם במה מאלתרת. ובשביל תפאורה, אפשר ליצור קירות מעוצב מבלונים עם רקעים יפים. אין ספק, שהרבה יותר יפה לראות את בני המשפחה והחברים עומדים על במה מאולתרת במסיבת בר המצווה, את הער אומר דרשה- ומאחוריהם רקע יפה שעוצב כולו מבלונים.


צריכים עזרה? ייעוץ? הצעת מחיר?

צלצלו אלינו ל-

או שפשוט השאירו לנו את הפרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם
  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.