סידור ועיצוב בלונים לבת מצווה

מחפשים עיצוב בלונים לבת מצווה שלא ישאיר אף אורח אדיש?

רוצים מקום מפוצץ בבלונים יפים ואיכותיים? עיצוב בלונים לבת מצווה ממותג עם שם הילדה?

רוצים לגרום לילדה שלכם לחייך ולהרגיש נסיכה אמיתית?

מקומכם איתנו :)

אנחנו נדאג לעיצוב בלונים מושלם לבת מצווה עם הקונספט שתבחרו ועם כל הצבעים שתרצו, יחד איתכם נשב,נתכנן, נציע רעיונות ונגיע לעיצוב בלונים פשוט מושלם ❤

הכל לפי תקציבכם ובחירתכם האישית!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לעיצוב וסידור בלונים לבת מצווה חייגו עכשיו >> 03-570-61-73

מחכים להפוך לך את החלום למציאות :)

עיצוב וסידור בלונים לבת מצווה - כל הפרטים והרעיונות

 

בעולם האירועים של היום, אי אפשר להפיק מסיבת בת מצווה ללא עיצוב בלונים.

למעשה, אפשר באמצעותם ליצור שטח יפה ומעוצב שבו תתקיים מסיבת בת המצווה. העיצובים המודרניים של מסיבות בת מצווה בבלונים, כוללים גימיקים חדשים. כבר לא צריך להסתפק בלתלות בלונים פשוטים. אפשר לשים על השולחנות בלון שקוף גדול עם קונפטי, נצנצים, או בלונים קטנים.

וכמובן- אין מסיבת בת מצווה ללא שער מעוצב מבלונים. גם עיצוב סידורי הבלונים על השולחנות שודרג. לתוך סידורי הבלונים מכניסים פרטים, או פרטי נוי אחרים. ואת סידור הבלונים היפה מכניסים לתוך כד, או כלי עתיק אחר.

 

סגנונות עיצוב של קשת בלונים לבת המצווה

בכל מסיבת בת מצווה יש שער מבלונים. אך בכל מסיבת בת מצווה, סגנון העיצוב שונה.

לכל משפחה יש העדפות עיצוביות אחרות, ותקציב שונה. יש משפחות שתעדפנה שהשער לבת המצווה יהיה משכבה עבה של בלונים. לעומת זאת, משפחות אחרות תעדפנה קשת דקה, העשוי משכבה אחת של בלונים. איזה צבע מתאים לשער? כמובן, גוונים המתאימים לבנות. ישנן משפחות שתרצנה שהשער יהיה רק בצבע לבן. לעומתן, תהיינה משפחות שתעדפנה רק שערים עם צבעיים נשיים זוהרים, וללא שילוב הצבע הלבן.

כמובן ניתן לבחור בין מגוון ענק של צבעים וסגנונים שונים של בלונים ואפילו בלונים ממותגים, הכל לפי דרישת המשפחה.

 

שער כניסה מיוחד לבת המצווה

ברוב מסיבות בת המצווה, יש עיצוב סטנדרטי של שער כניסה מבלונים, המעוצב באמצעות קווים מפותלים ב2 צבעים.

אולם ישנן משפחות הבוחרות לעצב שערים מיוחדים. צריך לזכור, ששער הכניסה היפה משמש עמדה לצילומים בבת המצווה.

 

נציע 2 רעיונות לשער כניסה מעוצב מבלונים:

 

שער "הלו קיטי"- ילדת בת המצווה עדיין אוהבת את דמות "הלו קיטי"? אפשר לשלב דמות זו בשער!

לראש, משתמשים בבלונים מיוחדים של "הלו קיטי". יוצרים לדמות צוואר סגול מבלונים סגולים, גוף מבלונים וורודים, רגליים מבלונים לבנים, וידיים מבלוני נקניק. למעשה, דמויות "הלו קיטי" מבלונים, הם הרגליים של השער.

 

שער מפרחים - דרך יפה נוספת לעצב את השער של מסיבת בת המצווה, היא באמצעות יצירת קשת מפרחים. את צורת הקשת, בונים מיחידות יחידות של פרחים מבלונים. חשוב שגוון המילוי של הפרח, יהיה שונה מגוון המילוי של עלי הכותרת.

 

איך מעצבים את הספרה 12 - גיל ילדת הבת מצווה?

אחד מהמוטיבים מבלונים ששמים במסיבת בת מצווה, הוא הספרה 12. בדרך כלל, שמים בלונים בצורות של הספרות "1", ו"2". אולם, ישנן צורות נוספות להכניס את הספרה 12 באמצעות בלונים. הטכניקה השנייה הנפוצה, היא הכנת הספרות באמצעות בלונים בצורת נקניק. אפשרות נוספת, היא לשים בלון בצורה רגילה, שעליו כתוב "12". אולם, אפשרות זו מקובלת פחות. דרך נוספת- היא ליצור מבלונים קטנים ספרות גדולות בצורה 12.

 

קשת בלונים לבת מצווה

 

אילו גוונים לבחור לבלונים בצורת הספרות "1", ו"2"? אין כלל לצורת הספרות של הבלונים. אולם, אין המלצה לצבע מסוים.

הבחירה להיות בהתאמה לגוון הדומיננטי של הבלונים. לפעמים, יתאים לשים גוונים יוקרתיים של כסף וזהב. לפעמים, יתאים לשים ספרות בגווני לבן, ורוד או סגול. צריך שגוון בלוני הספרות יהיה שונה מגוון השער, אך יתאים. בצבע אדום כדאי לבחור רק אם יש התאמה בין הגוון, לבין אופי תוסס של הילדה.

הצבעים הנפוצים ביותר של קשת בלונים לבת מצווה הם וורוד, לבן וכסף.

 

שדרת הבלונים אל שולחן הכבוד

מי אמר ששביל אדום מתאים רק בחתונה? מדוע לא לסמן עבור ילדת בת המצווה את הדרך אל שולחן הכבוד.

לשם כך, אפשר ליצור שביל משדרת בלונים. השביל, יהיה עשוי מזרי בלונים. כדי שהזרים יעמדו על הרצפה, יש צורך להכין להם מעמדים מבלונים. כדאי להשתמש לשדרת בלונים זו רק ב2 גוונים: לבן, וגוון נשי אחר. הזרים בשדרה צריכים להיות בצורה אחידה.

 

בתמונה הזו תוכלו לראות דוגמה דומה למה שאנחנו מתכוונים: 

שדרת בלונים לבת מצווה

 

בלוני לד- הטרנד החדש של האירועים!

גם עולם עיצוב הבלונים לאירועים עובר שדרוג. טרנד חדש שחדר למסיבות בת המצווה- הוא בלוני לד. צבעם שקוף, ובתוכם יש נורות לד.

הלדים פועלים על סוללות שבדרך כלל ייגמרו אחרי מספר שעות ובהחלט יכולים להספיק לאירוע שלם.

בלוני הלד מאד מומלצים ויוכלו למשוך תשומת לב רבה מאד מהאורחים שלכם.

 

צורות מבלונים המתאימות לבת מצווה

הצורות הנפוצות ביותר מבלונים לבת מצווה, הם כוכבים ולבבות. אולם, ישנן צורות נוספות מבלונים המתאימות לבת מצווה. אחת מהצורות האהובות ביותר על בנות, היא פלמינגו.

חשוב שתזכרו שבלונים זה דבר משתנה מאד וכיום ניתן למצוא בלונים כמעט בכל דמות או סגנון, דבר שמאשפר לכם להתאים את עיצוב הבלונים בבת מצווה בהתאמה אישית ומלאה בשבילכם.

 

סידורי בלונים על השולחנות של מסיבת בת המצווה

ישנם סוגים שונים של עיצובים המתאימים לסידורי בלונים על השולחנות במסיבת בת המצווה.

 

הנה כמה מהם:

בלונים בתוך בלון גדול- דרך ייחודית ליצור סידור מרהיב של בלונים על השולחן, היא באמצעות הכנסת בלונים צבעוניים לתוך בלון שקוף גדול. במסיבות בת מצווה, ישימו בדרך כלל בלונים ורודים קטנים בתוך הבלון השקוף הגדול.

בלונים עם קונפטי- למה לא להשתמש בבלונים שקופים בשביל למלא בהם קונפטי? במקום לפזר קונפטי וקישוטים על השולחן, אפשר לשים אותם בתוך הבלון. את החוט של הבלון עוטפים בנייר צבעוני. אפשר להציב בשולחנות בלונים עם קונפטי, וליידם בלונים בצבעים תואמים.

בלונים בתוך כד- אם רוצים לשבור שגרה בסידורי הבלונים על השולחן, אפשר לשים בלונים בתוך כד. כדאי להשקיע ולבחור בכד בגוון עתיק כמו כסף, ברונזה וזהב. כדאי להוסיף עיטורים לבלונים בתוך הכד, כמו לבבות.

שילוב של בלונים ופרחים- משפחות רבות מתלבטות האם לשים בבת המצווה סידורי בלונים, או סידורי פרחים. אפשר ליצור סידורים זרים אומנותיים הכוללים גם בלונים, וגם פרחים. שולחנות עם סידורים אלו, יהיו מרהיבים ומושכים במיוחד.

 

 

סידור בלונים לבת מצווה

 

למה בלונים שקופים מתאימים לבת מצווה?

אמנם, ההגדרה של "שקוף"- הוא חסר צבע. אולם, בלונים שצבעם שקוף, משתלבים היטב דווקא עם גוונים בהירים. ולכן, מתאים יותר לשלב שקוף עם גווני לבן- ורוד- אדום, יותר מאשר גוונים המתאימים לבנים.

מה גם שניתן למתג בלונים שקופים עם שם ילדת הבת מצווה או עם המילה "בת מצווה" או "מזל טוב", דבר שכזה יוצר בלון לא שגרתי ויפה במיוחד.

 

איך לבחור בלונים פשוטים לבת מצווה?

את הקשת וסידורי הפרחים, מכינים מבלונים פשוטים. כמובן, הם עשויים מגומי. אך יש בלונים שעשויים מגומי קשיח יותר, ויש בלונים העשויים מגומי הקשיח פחות. ולכן, יש בלונים קשיחים יותר, ויש בלונים רכים יותר.

צבעי הבלונים מתחלקים בין גוונים סטנדרטים, לבין גוונים זוהרים.

 

מתי מתאים לשים בלונים אדומים בבת מצווה? האם מתאים לשים בלונים בצבע אדום במסיבת בת המצווה? צבע האדום מתאים רק אם הוא צבע אהוב מאוד על ילדת בת המצווה. לא לכל ילדה, מתאים הצבע האדום, בגלל שהוא מאוד תוסס, כך גם בלונים עם צבעים בוהקים ובולטים מאד כמו שחור, סגול כהה ועוד.

 

גימיקים מבלונים לבת המצווה

חוץ משער הכניסה מבלונים, וסידורי הבלונים שעל השולחנות, אפשר ליצור גימיקים מעניינים מבלונים, שיתאימו לצילום מגנטים יפה.

עיצוב רכב מבלונים לבת המצווה- מה דעתכם להצטלם בבת המצווה עם הילדה בתוך רכב מבלונים? הכנה של רכבים מבלונים אינה מסובכת. יוצרים שלד מבלונים המכיל קשתות וגלגלים. בתוך השלד שמים מושב. והרי לנו רכב!

קיר מבלונים- בהרבה מסיבות בת מצווה מכינים שלטים ענקיים מבריסטול, או מזמינים שלטים מודפסים על ניילון. מדוע לא ליצור שלט מבלון? אפשר ליצור שלטים מבלונים בהם יש רקע, שם של ילדת בת המצווה, כינוי ברכה, ואיור.

קישוטים לבלונים- אפשר ליצור קישוט יפה לאולם בת המצווה, כאשר עוטפים את הבלון בבד יפה. מומלץ לבחור בבדים חצי שקופים. מומלץ לעטוף בבדים בלוני הליום שמרחפים באוויר. את הבד העוטף, קושרים בסרט יפה, או בגבעול של פרחים.

אותיות מרחפות- ישנם בלוני הליום מרחפים של אותיות. דרך יפה לכתוב את שם ילדת בת המצווה בבלונים, היא באמצעות אותיות מרחפות.

 

שילוב בלונים יחד עם בר מתוקים בבת מצווה

אם אתם עושים בר מתוקים לבת מצווה כדאי שתדעו שעיצוב וסידור בלונים יכול להשתלב בצורה מושלמת יחד עם בר מתוקים, חשוב לבחור את צבעי הבלונים לפי הצבעים של הבר מתוקים שלכם כך שיראו שיש שיוך בין הבלונים לבין הבר מתוק.

בתמונה הזו תוכלו לראות שילוב מרהיב של עיצוב וסידור בלונים בשילוב בר מתוק בבת מצווה.

 

בר מתוקים בשילוב עם סידור בלונים לבת מצווה

 


צריכים עזרה? ייעוץ? הצעת מחיר?

צלצלו אלינו ל-

או שפשוט השאירו לנו את הפרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם
  התחבר

  איפוס סיסמה

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.