אודות גל הקריוקי

איך לארגן ערב קריוקי מהסרטים לגמרי לבד?​

תפריט ניווט: דף הבית > מאמרים > איך לארגן ערב קריוקי מהסרטים לגמרי לבד?

 

     

"אין כמו לתפוס את המיקרופון אפילו לערב אחד ולהפוך לזמר של החבר'ה"

 

ערבי קריוקי תפסו תאוצה בשנים האחרונות, אחד החברים [בדרך כלל "הזמר"] תופס יוזמה ומארגן אצלו בחצר או בסלון ערב קריוקי, אפילו הוא כבר דאג ליצור "קשרים" עם חברת ההשכרות, חברה קבועה שהוא מזמין ממנה את הציוד.

בדרך כלל הציוד יכלול השכרת מקרן ומסך, רמקול מוגבר, מיקרופון חוטי או אלחוטי וכמובן מיקסר עם אפקטים.

 

אז לפני שאנחנו מרחיבים בנושא השכרת המקרן לערב הקריוקי והתאמת הציוד רק נזכיר שכן ברגע זה אנחנו מציעים לכם להשכיר מאיתנו את המקרן לאירוע שלכם J ובכל זאת בכדי שלא נהיה רשמיים מידי נשתדל לספק לכם כמה שיותר מידע על הציוד שאתם צריכים לערב הקריוקי שלכם. אתם מוזמנים בכל שלב בעת ביקורכם באתר שלנו לעבור בין החבילות והמוצרים שלנו ותמיד ליצור קשר או להשאיר פרטים כדי לדבר עם נציג אדיב ביותר שימסור לכם את כל הפרטים שאתם צריכים על.....השכרת מקרן לערב קריוקי (ניחשתם נכון) 😉

 

אז איזה ציוד צריך לערב קריוקי ?

שאלה טובה...

למעשה מיותר לציין שתוכלו להסתדר גם עם בידורית של תחנת דלק אך כמובן שבידורית לא באמת תעשה רושם על האורחים שלכם, הרי איך יוסי יחשוף את כישורי השירה הוירטואוזים שלו והטונים הגבוהים והמדויקים במקרה ומגלה כישרונות יעבור במקום ?

אז כדי להפוך את החיים לקלים נציג את יוסי יסוי [שם בדוי] לצורך הדוגמא: יוסי בן 28 רווק מבת ים [במקור מתל אביב אך כדי לשמור על אמינות החליט המחבר להוסיף TWIS קטן לעלילה].

ליוסי יש 2 אהבות והם:

1.הוא אוהב לשיר

2.לצאת למסיבות.

אחת לשבוע יוסי ועוד 6 חברים נאמנים עורכים ערב קריוקי [השכנים כבר הבינו שאין מה לעשות והם אפילו תומכים ביוסי שרוצה לפתח קריירת שירה מקצועית, רונן דאג להדגיש בפניהם את זה בפעם הבאה שניידת תגיע אליהם] אז יוסי שלנו מלבד בירות וודקות מחוזקות באקסל דואג להגיע לחברת ההשכרות (זאת אומרת חברה שנותנת שירות של השכרת קריוקי וגם השכרת ציוד לאירועים) ולאסוף את הציוד הקבוע שלו הרי יוסי הוא לקוח נאמן.

 

הציוד שיוסי דואג להשכיר הוא :

 1. השכרת מקרן - יוסי רוצה לוודא שמילות השיר יהיו ברורות וחדות ככל הניתן הוא וחבריו אוהבים לעתים מלבד שירי הקריוקי המסורתיים עם הטקסט לשים הופעות חיות ולהרגיש ממש על במה.
   
 2. השכרת מסך – במקרה של יוסי הוא כבר דאג מבעוד מועד לקנות פלזמה בגודל 1800 אינץ אז על המסך הוא מוותר במקרה הזה.
   
 3. השכרת רמקול מוגבר – יוסי נולד עם חוש שמיעה מפותח [האוזן הממוצעת האנושית שומעת עד 15,000HZ אך יוסי שלנו מיוחד הוא שומע תדרים בגובה של עד 40,000 HZ  [ממש כמו הפילים] והוא בוחר את הרמקול המושלם לקריוקי !
   
 4. השכרת מיקרופונים אלחוטיים – ליוסי יש מיקרופון קבוע הוא רוצה את הטוב ביותר לכן הוא בוחר את ה SHURE SM58 המועדף שלו. 
   
 5. השכרת המיקסר – וכמובן ה-א-פ-ק-ט-י-ם הידועים, מנה חזקה של אקו וריברב עם המון דילי יעשו ליוסי שלנו את האווירה למושלמת!

 

השכרת קריוקי

 

אז לסיכום חברים אולי אתם לא יוסי אבל מה שבטוח זה שאצלנו כל אחד הוא זמר ואם אתם רוצים להשקיע בערב קריוקי שלכם אנחנו ממליצים לכם בחום ללכת בדרכו של יוסי ולבחור את הציוד הטוב ביותר לערב קריוקי שלכם כדי שתוכלו להינות משפע של חוויות ובמיוחד אם אתם לא עושים ערב קריוקי כל יום, עד שעושים אז שווה כבר להשקיע :)

 

 

 

>>לקריאה של מאמרים נוספים<<

 

 

גל הקריוקי - השכרת ציוד לאירועים
הפייסבוק של גל הקריוקי