אחת ולתמיד, מה באמת ההבדל בין רמקול לבידורית ומה עדיף יותר?

לא מעט אנשים מתבלבלים בין המושג "רמקול" ל"בידורית" אך חשוב לשים לב שזה בעצם שני דברים שונים, אומנם בסופו של דבר שניהם עושים פחות או יותר את אותה עבודה, שניהם רמקולים אך ישנם מספר דברים שונים שכדאי לשים לב אליהם.

ראשית, ההבדל העיקרי הוא שרמקול עובד רק כשאר תחברו אותו לחשמל ויהיה זרם חשמלי קבוע ולעומתו בידורית תוכל לעבוד לכם ע"י סוללה שמובנת בתוכו ובאמצעות טעינה של הסוללה שלו תוכלו להנות ממוזיקה ללא חיבור זמין לחשמל.

אנשים רבים מתבלטים המון במה כדאי בעצם לבחור, האם ברמקול או בידורית, לכן חשבנו לעשות סוף לעניין ולייעץ לכם מה באמת כדאי לכם לקנות.

נתחיל עם הבידורית, אז כמו שאמרנו הבידורית יכולה לפעול ללא חשמל באמצעות סוללה, דבר שמאפשר להפעיל אותה בכל מקום שבו אין לכם חיבור זמין לחשמל, כמו בים או בטבע, בנוסף רוב הבידוריות הם קלות משקל וכוללות בתוכן מיקסר פנימי שניתן לחבר אליו בחיבור ישיר מיקרופונים, חיבור למדיה, USB, כבל אוקס ועוד, לרוב בידוריות יגיעו עם גלגלים והן נוחות לנשיאה, הבידוריות הן ממש כמעין מזוודה שניתן לקחת אותה לכל מקום בקלות.

אך למרות כל ההיתרונות שבדבר יש חיסרון די גדול ומשמעותי לבידורית, בדרך כלל בידוריות הן לא כל כך מקצועיות והאיכות שמע בה תיהיה חובבנית מאד, לא ניתן להגיע לעוצמת שמע גבוה באיכות טובה כמו ברמקולים מוגברים.

הסוללות של הבידוריות הם בעלי אורך חיים קצר והן לא שורדות זמן רב, לא פעם אנשים רבים שהסתמכו על הסוללה של הבידורית מצאו את עצמם מהר מאד נתקעים ללא סוללה, דבר שיכול להרוס אירוע שלם.
בדרך כלל בידוריות יהיו זולות יותר מרמקול מוגבר וזאת בגלל האיכות הדי ירודה שלהן.

בידוריות שונות

(דוגמא לסוגים שונים של בידוריות הקיימות בשוק)

לעומתן רמקול מוגבר נותן איכות שמע הרבה יותר טובה, הם בעלי אורך חיים גבוה יותר ויכולים להפיק עוצמות שמע הרבה יותר גבוהות, גם רמקול מוגבר יכול לכלול מיקסר פנימי שיחסוך לכם מיקסר חיצוני נוסף. הרמקול המוגבר בדרך כלל יהיה יקר יותר וזאת בגלל שהאיכות שלו פשוט טובה בהרבה מהבידורית.

אם אתם מחפשים ערכת קריוקי טובה כדאי ומומלץ להימנע מהבידורית, אתם תשמעו בה פשוט לא טוב.

אז אם אתם שואלים אותנו מה עדיף לקנות או לשכור רמקול או בידורית?

התשובה היא פשוטה, אם אתם מחפשים משהו מקצועי ואמין שיוכל לשרת אתכם זמן רב בלי שום בעיה וכן בעל עוצמת מוזיקה גבוה יותר, ללא ספק עדיף שתלכו על הרמקול המוגבר.

אך אם איכות השמע לא כל כך מעניינית אתכם ואתם מחפשים יותר קלות ונוחות ברמקול שלכם ובנוסף התקציב שלכם הוא לא גבוה עדיף שתלכו על הבידורית.

ההמלצה שלנו היא חד משמעית, לכו על רמקול מוגבר גם אם זה אומר להיסחב עם גנרטור להשכרה! הרמקול יתן לך עבודה טובה בהרבה, מנסיון!

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.